Там все розмивчато• 25 марта 2023
Виділення, перші тижні вагітності
Дівчата, хто стикався?
1. УЗД ще не підтвердило маткову вагітність.
На 4 тижні почало мазати коричневим і періодично боліло в районі яєчників. Лікар сказала до 8 тижнів нічого не приймати і в разі чого екстренно їхати в лікарню.
Зараз 5 тиждень і наче перестало мазати (принаймні якщо щось і буває, то дуже мало вже) і дуже рідко болять яєчники
Поддакиваю иногДА• 25 марта 2023
Имплантационное кровотечение? У меня было, но вместе с тем назначили прогик
Маю сечі• 25 марта 2023
у меня мазало, но не болело, срок был 7-8 недель уже, оба раза само прошло, обе беременности доносила до 40+
Эскиз бесконечности• 25 марта 2023
Ну в мене взагалі були ’місячні’ на 5 тижні. Лежала на збереженні, лікарі скептично ставилися, мовляв, що там зберігати? Здавала через день ХГЧ, бачила, що росте, це мене дуже підтримувало.
Бажаю вам пройти цей складний період і далі лише насолоджуватися вагітністю)
Злива інформації• 25 марта 2023
Я з мазнею їхала в роддом, там лежала в стцінарі з 5-го тижня. Мені важливо було зберегти вагітність
Там все розмивчато
• 25 марта 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не знаю , может ли оно быть так поздно
Злива інформації• 25 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Не знаю , может ли оно быть так поздно
Це не може бути імплантаційним. Імплантація відбувається максимум до 12 днів після овуляції
Поддакиваю иногДА• 25 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Не знаю , может ли оно быть так поздно
А к другому врачу? Мне сделали вагинальное узи тогда, она сказала свежей крови нет, только коричневое, это типа ок. Прогестерон тем не менее я принимала до 12 недель.
Уже родила
Там все розмивчато
• 25 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
І в мене росте, приємно)
Там все розмивчато
• 25 марта 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Уже родила
Сказала прийти на 6 тижні, я так думаю тоді ще раз УЗД зроблять
Поддакиваю иногДА• 25 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Если коричневое, то это старая кровь
Конотопська відьма• 25 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Не знаю , может ли оно быть так поздно
Сколько недель задержка?
Моська-слон• 25 марта 2023
Вы бы хгч сдали в динамике. Там и будет видно все хорошо или нет. Пойдите к доктору другому.
Там все розмивчато
• 25 марта 2023
Ответ дляМоська-слон
В динамике все растет
Там все розмивчато
• 25 марта 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Сколько недель задержка?
Именно задержка 10 дней
Конотопська відьма• 25 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Именно задержка 10 дней
На узи вам не раньше, чем через 10 дней, маленький срок еще-3-4 недели. Если есть боли, выделения , обсуждайте со своим врачом сохраняющую терапию, это утрожестан и спазмолитики