Мастер Пис• 25 марта 2023
Зорієнтуйте будь ласка хто знає, огляд квартири з ріелтором безкоштовний?
Мастер Пис
• 25 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
А вам вжухивают,что за осмотр надо платить?
Ні, це я завчасно цікавлюсь, бо не мала раніше з цим справ
Мастер Пис
• 25 марта 2023
Ответ дляLianaa_06
Не давайте никаких денег ДО вселения или заключения договора. Осмотры бесплатные. Маклер частный берет наперед, но гарантий, что вы найдете квартиру стремиться к нулю. Поэтому, лучше риэлтору потом 50%.
Дякую
Пи Пи Пилюля• 25 марта 2023
Жлоби-будівельники, точніше жлоб-прораб в жк «Львівська площа» брав 200 гривень за перегляд в 2021 році. Також брали жлоби-будівельники в жк «Шевченківсткий», котрий в 21 році добудовував КиївміськБлуд.
Більше такого нахабства я ніде не бачила й не чула.