Летюча помилка• 25 марта 2023
Это сегодня часы переводить?
Опять на час раньше вставать?((
Бринзолетта• 25 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Так((((
а мне нравится летнее время больше. день длиннее.
Говорю відверто• 25 марта 2023
На годину раніше вставати тільки один день, і то, якщо у вас неділя робочий день, чи кудись зранку треба по справам.
Цикавенная• 25 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Мені і так важко зранку прокидатися((( Ми звраз і так на західній Україні, тому день довший, в порівнянні з іншими регіонами
Парасюха• 25 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Не ламайте стереотипи))
Парасюха• 25 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Ви серйозно? Тобто, на сході день 10 годин, а на заході 12?)
Говорю відверто• 25 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Шо, опять? Сколько раз обещают и все никак.... Снова переводить...
Так наче хочуть «зимовий» час лишити, а мені подобається, коли влітку в червні ще о 9 вечора світло, а так якщо не переводитимуть, то буде вже в пів9 темно.
Сиренькая• 25 марта 2023
Ответ дляПарасюха
На західній завжди темніє пізніше)
Показушница• 25 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Конечно
Летюча помилка
• 25 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
У организма свои часы. Привык просыпаться в определенное время, не суть когда ты ляжешь спать. Так что вы неправы.
Парасюха• 25 марта 2023
Ответ дляСиренькая
На західній завжди темніє пізніше)
Ну то і світає пізніше)
Ядвига Юсьлегко• 25 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Да, я вообще не понимаю почему вся Украина, даже включая Крым, на одном времени. По протяженности мы должны быть 2-3 разных временных отрезках.
Ядвига Юсьлегко• 25 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Биологические часы.
Говорю відверто• 25 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Ну то і світає пізніше)
Я із Сумської області, колись їхали в Карпати в грудні, коли найкоротші дні. Поїздом приїхали, 8 ранку, а тільки світає. В нас вже в 7 було світло. Так здивувало)
Зате о 4 вечора там ще було видно, на лижах довше катались. А у нас в грудні о 4 вже темно.
Цикавенная• 25 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Захід сонця пізніше