Два-три тижні і фсьо• 25 марта 2023

Девочки, кто занимается покрытием гель-лаками?

Можно ли в Еве брать цветные гель-лаки? Нормально они ложатся? Базу и топ беру в специализированных магазинах
Летчица• 25 марта 2023
На Али даже многие покупают ,хотя лучше проф марки брать хотя кто знает точный состав и где его фасовали.Интересно Люксио взять интересно он действительно такой крутой.

Не стесняюсь• 25 марта 2023
Когда-то здесь читала что в Еве ужасные, говорили не брать. Но я подошла в Еву, посмотрела - действительно.
А вот по поводу заказа онлайн не знаю. Я заказывала лаки Саnni онлайн, но не в Еве, то они неплохие по качеству.
Кстати в Еве онлайн они тоже есть. Ну, раньше были, сейчас не знаю.
Простоваля• 25 марта 2023
Не беріть в Єві, краще в професійних магазинах купуйте і бажано офлайн, бо монітор не так може передмти колір. Подивіться, які марки там продаються, підпишіться на сторінки брендів в інстаграмі, там багато відгуків під публікаціями, викраски під макро камерою, презентації і техніка роботи, лайфаки від технологів. Запишіть свої хотілки і купіть в місцевому магазині. Ціни на гель-лак одгого бренду скрізь однакові, хоча є накопичувальні знижки в інтернет магазинах і різні акції на свята.
Барахолки в інстаграмі - клондайк купити дорогий матеріал в залишку на пробу, а часто і зовсім нові гель-лаки, ті ж Люксіо я часто купувала там, а зараз ціна виросте знову. А ще от я купила набором по 3 шт флакони міні 5мл камуфляжних баз, по одному не купить. Дивлюсь, що вживу один колір не мій, то я б і продала те, що лежить без діла. Єдине - техніку, лампу б/у не бажано брати, вона більш всього ’світить та не гріє’.
Простоваля• 25 марта 2023
Ответ дляЛетчица
Крутість Люксіо кому як, матеріали безпечні, на них рідко в кого з´являються алергії, проте кольори треба перемішувати шпателем, там не додають стабілізатор пігменту. У Люксіо у перших зявилися молочні камуфляжі, їх Coy - тренд і досі, та й ше до десятка френчевих кольорів.
Зараз майстри мають дуже великий вибір брендів, дешевше, і на Люксіо не спокушаються.
автор Два-три тижні і фсьо • 25 марта 2023
Ответ дляПростоваля
Та у меня всё это есть уже очень давно, просто видела гель лаки в масмаркетах и думаю - может лучше дешевле брать там, но уже пошла и купила в профмагазине, потому зашла в Еву, а там даже вид бутылочек стремный, не то что лаки в них 😆
Простоваля• 25 марта 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я купувала Гламбі років 5 тому, коли підбирала матеріал після перерви через алергію, то затестила і реакція була через пару годин. Тому для себе я викреслила цю марку. Однак через Єву можуть продаватися і пристойніші марки, особливо через інтернет магазин, якщо чесно, я не досліджувала зараз їх асортимент
Ответ дляПростоваля
Ну там цены на другие марки такие же как и в профмагазине, то смысл их брать в Еве, а вот глемби я как раз посмотрела, то сам вид бутылочек ужасный, то слава богу, что не взяла 😁

Простоваля• 26 марта 2023
Поки згадала, практика самсобімайстра показує - подивіться на палітру і викраску гель-лаків в не великих об´ємах 3-4-5-6 мл. Якщо не майстру, а для себе, то великий флакон 8 чи 15мл варто брати базу або топ, причому коли уже розпробували їх в міні флаконі.
Останні колекції багатьох ТМ досить насичені, не затікають, легко лягають. Joia vegan -6ml, pnb-4ml, Arpiks і Nail apex - 5ml, Reforma- 3ml, Toki Toki- 5ml, Fox spektrum vinil - 5ml. Можливо таке, що в рамках одного бренду є кращі і гірші кольори. Токі Токі мені здалися не такими насиченими, як Фокс спектрум чи Джоя, але класненькі рожевенькі флакончики, гарні колекції, термобази суперові, я ось ношу якраз молочна в теплі, колір какао з молоком в холоді. А ще Кіра Нейлс - хіт колекцій, 6мл, не такі насичені, але є навіть термо, придивіться і до них