Забризкана водою• 25 марта 2023

Як ви відноситесь до українських брендів одягу у інстаграмі?

Купляєте їх?
Репетиторша• 25 марта 2023
У Сварга купила сукню з останнього. А так - усе треба дивитися й міряти (

Кидаю курити• 25 марта 2023
Не очень. Цена завышена и редко соответствует качеству
Ермолайчик• 25 марта 2023
Є фаворити. Купую. Ціна висока, але якість також. Є один бренд базового одягу. Ціна норм, якість норм
hrushyk• 25 марта 2023
Шарм.Хмельницький
Брала в них базові футболки
Доступна ціна,суперова якість
TaFo• 25 марта 2023
я не разбираюсь в украинских брендах. знаю только Вовк и Тан.
У Вовк мне совсем не нравятся модели, а у Тана часто прекрасные лекала, но невероятно отстойные ткани.
Партизанка• 25 марта 2023
Деякі фірми полюбляю. Наприклад, Frizman. Не дешево, але по якості із якоюсь Зарою дуже виграють
Пушкининиана• 25 марта 2023
Є стильні якісні речі. Помітила що краща якість в нових брендів, вони більше стараються догодити і завоювати споживача. В деяких великих, старих розчарувалась з часом на жаль

Без Баяна• 25 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Делитесь
Щира українка• 25 марта 2023
Бред
Файна дівка• 25 марта 2023
Ті що якісні то дуже дорогі, тому ні не купую.
Ермолайчик• 25 марта 2023
Ответ дляБез Баяна
Делитесь
Для доньки - Pamaranchi, собі - Miss Diamond, Solmar (базовий одяг), Ik.onika (спортивні костюми). Згадала ще доньці купувала в Андре Тана - нормально
Ворую вкусняшки• 25 марта 2023
Покупаю
Без Баяна• 25 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ліньки гуглить• 25 марта 2023
не покупаю такое, и вообще не покупаю в инсте
Аристократка-тунеядка• 25 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
Хорошее? Реально как на каталожных фото? Я смотрю на их платья и вышиванки - и никак не могу решиться.
Репетиторша• 25 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мені в каталозі не сподобалося воно, а поїхала у Всі. Свої приміряти - дуже класне )
Бабця в мештах• 25 марта 2023
Ни разу не брала. Качество непонятное, цена высокая. Беру на распродажах только.
Гостра на язик• 25 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
++
ДелиВерка• 25 марта 2023
Купляю, потім зарікаюсь. Через деякий час знов забуваю і даю надію, але.... Замовила костюм з тринитки verena design, заплатила 2500 грн. Ну що я скажу пошито добре, але вигляду зовсім немає. Чомусь турецькі навіть костюми виглядають набагато краще

Эт вернячОк• 25 марта 2023
Ответ дляКидаю курити
Аналогично. Честно пыталась поддерживать, но цены ту мач.
Oksana0612• 25 марта 2023
Sklo - син зимовий костюм відносив, все гуд. Зараз весняний взяв, каже зручніший ніж new balance і puma.
Я пальто, тренч Vivalon і ще дещо. Важливо щоб це був саме виробник, а не перекуп, можливість повернення і сайт окрім сторінки в ІГ бажано.
ПодругаМужа• 25 марта 2023
Все что брала - ужасного качества, при том, что брала не дешевые бренды
Зоряний Шлях• 25 марта 2023
Стімма, люблю і купляю
Знову Я• 25 марта 2023
Я би хотіла підтримувати виробників, але зара і інші дешевші
Електрохарчування• 25 марта 2023
Резко отрицательно отношусь. И не потому что наше или в инстаграме, а потому что под видом нашего толкают алиекспрес с типо нашим брендом и наценкой в 700%. Имхо - спонсировать этих горе- предпринимателей желания нет.
Золота орда• 25 марта 2023
Купляю. Побачила на подружці спортивний костюм, ідеальний, тепер у мене 3 цього бренду.
Сумочку вибрала просто за фото, не розчарувала
Бавовна• 25 марта 2023
Мне из наших нравится dia-dia, но они не только в инсте, сайт есть. И возвраты
Зоряний Шлях• 25 марта 2023
Budu тільки не сподовася, одяг по лекалам ніякий на мене, хоч параметри 90/74/98
Золота орда• 25 марта 2023
Ответ дляTaFo
У вовк отстойное качество пошива.
Но я так поняла, что автор больше про небольшие бренды, без сети реальных магазинов
Гостра на язик• 25 марта 2023
Ответ дляЗолота орда
У вовк отстойное качество пошива.
У меня порвалась подкладка на пальто Вовк,надевала мало.В ателье сказали что это самая дешевая подкладочная ткань