Ms. Сама прямота• 25 марта 2023

Яку ціну поставити на куртку б/у?

Реально, одягнула один раз.
Куртка дорога,яке співвідношення ставиться у % до нової?
В кого є досвід продажу дорогих речей, де краще продавати?
Любовь Калистратовна• 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Причем здесь халява, такие законы продажи!!! Изучите лучше! Это не я лично придумала! Для хорошей цены должны быть все бирки и т. д.
це - закони любителів халяви, котрі днями і ночами напрольот шарять по сайтах у пошуках лоха, котрому можна навішати лапші про -50% і видурити потрібну річ за копійки. Знаю таких)))) і табунами набігали, коли я свої дорогі речі повиставляла))) слово в слово так само співали, як під копірку)))) нічого, прийшли реальні покупці і купили за мою ціну
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
купили Куртку за 3000 евро, автор хочет именно эту цену!!! Смешно 😁😂
Ласкове телятко• 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Поддерживаю!
Это законы бизнеса.
Миллиардеры тоже, покупая объекты, ведут торг, будь то бизнес, пароходы, газеты, тв или заводы, которые до этого с успехом обесценили, и только потом купили.
А не кичатся, что смотрите, мол, я богач и купил за полную цену.
Глас_Народа• 25 марта 2023
Автор, вопрос к вам! Как вы считаете, за сколько можно продать эту куртку!? Только реально оцените ситуацию!...
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Угу…..
Ще такий варіант моїх побажань
Любовь Калистратовна• 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
знову самі придумали? Де автор писала, що хоче таку суму? Це їй вже почали тут втирати про -50%, 1000 грн....
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Взагалі, тема досить весела получилась))))
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну 50% это 1500 евро, 1000 грн это я считаю бред... Дёшево...
Любовь Калистратовна• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Угу…..
Ще такий варіант моїх побажань
Автор, Ви знайшли де питати))))) Куртка гірськолижна, є форуми професіоналів і фанатів цього виду відпочинку. Розмістіть там своє оголошення, поставте -20%. Повірте, хто на речах такого плану розуміється, в стані нової її куплять за таку ціну.
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Та я це вже зрозуміла, ну і як варіант чекала пораду типу вашої, тому дякую
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Это точно, что веселая😁😂 так за сколько, вы хотите продать?!
Ласкове телятко• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
На фоне тем про выплаты впо, зп в 10 тысяч, чеков из маркетов, консервированной фасоли, то да, некоторым смешно читать было.
Шукаю трусики• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Честно? Советую немного спуститься на Землю обетованную. Ближе к осени продадите максимум за 500 евро, если очень сильно фартанет. Ни о каких -30% даже не мечтайте.
Любовь Калистратовна• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ага, у декотрих не лиш жовч замироточив, а й каміння із жовчного вже почало виходити))))
Шукаю трусики• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Скажите, а какой смысл брать это шило в мешке за минус 20%, когда можно добавить 600 евро, и купить новую, с доками, не после автора и с возможностью вернуть в любой стране мира?
Просто болталка• 25 марта 2023
Я б купила за 1000 євро
Але я зараз не в Україні.
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ви третій раз питаєте, ви думаєте я не бачу ваших питань?
Кукусикиииииии• 25 марта 2023
Автор, вы купили ее за 3000 евро? Т.е. около 100 тыс грн?
Ласкове телятко• 25 марта 2023
Ответ дляПросто болталка
Я б купила за 1000 євро
Але я зараз не в Україні.
Автор может вам отправить даже за свой счет, но цена, которую вы предлагаете халявная и вас со штукой баксов за белую куртку назовут халявщицей. Извините!
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляШукаю трусики
Ви скільки монклерів минулої осені продали?
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так, где ответ!? Ответьте на вопрос!
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Так
Ласкове телятко• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Автор, не задавайтесь вы так. Потому что, судя по вашему написанию вы опыта с люксом тоже не имели до сегодня, ведь правда?
Розвідка Маші• 25 марта 2023
Враховуючи що на наступний сезон вона буде моделю трьохрічної давності і зараз на неї нову ціни в діапазоні як на фото і це ще без знижок кінця сезону, думаю якщо вдастя продати за 1000€ буде дуже добре. Можу помилятись имхо.
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так, где ответ!? Ответьте на вопрос!
Нашо ви стільки знаків оклику ставите?
Я вам щось винна?
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Та яка різниця що я вам буду відповідати…. Фантазуйте самостійно, це дуже розважає мене як читача
Ласкове телятко• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так вас за троллинг и флуд могут забанить
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Нашо ви стільки знаків оклику ставите?
Я вам щось винна?
Мне как то вообще всё равно!!! Реальность такова, что если повезёт то кто-то купить за 1500 евро, повторюсь , если лоха найдете... А вообще я очень добрый человек, и желаю вам продать за 3000 евро😁 пусть вам повезёт...
автор Ms. Сама прямота • 25 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Ця трішки не така схожа. Але дякую, у вас хоч толкова порада, думка і тд.