75В• 25 марта 2023

Дівчата, що з вазонами?(

Пересадила я восени кілька кімнатних рослин,вони перестали рости, а потім у всіх почало жовтіти листя.
Я пробувала підсушити грунт.... потім паресадила знову- коріння те, яке не дуже виглядало- обрізала, противогрибковим препаратом обробила, землю сама мішала- не допомогло Жовтіє…
це вже все?
Доводять мене до стресу, дивишся, а воно з кождим днем жовтіше і жовтіше, краще тоді на смітник і змиритися. А це ж мала б бути якась радіть мінімальна
Кринжова баба• 25 марта 2023
Виправте швиденько на ´рослини у вазонах´ бо зараз заклюють

Другий, це калли?

Я б такое не носила, но продаю• 25 марта 2023
А під листочками немає шкідників? У мене таке з заміком було. Виявилось мучниста зараза. Протерла засобом від шкідників і зазеленів.
Копирайторша• 25 марта 2023
Я не спец. Но свои после того как пожелтели листья полила ( вода + перекись + сахар) Перестали желтеть
Тра Ля Ля• 25 марта 2023
Ответ дляКринжова баба

Другий, це калли?
Кімнатні рослини вже не скажеш? Змінились правила?
Тётушка Лошадь• 25 марта 2023
Ответ дляКопирайторша
Ой, а пропорції які? В мене фікус і драцена пожовтіли
Тра Ля Ля• 25 марта 2023
В мене так жовтіли, почала частіше поливати, все норм. Але головне не залити, щоб коріння не згнило
Кринжова баба• 25 марта 2023
Ответ дляТра Ля Ля

Вазон це горшок, з яким все добре. Допомоги потребують рослини, або кімнатні рослини

По темі , можливо занадто сухе повітря
Копирайторша• 25 марта 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Поллитровая банка воды,чайная ложка сахара,немножко хлоргексидина,посмотрите в гугле ,точнее.
Тра Ля Ля• 25 марта 2023
Ответ дляКринжова баба

По темі , можливо занадто сухе повітря
А, дякую за просвітлення

masterim• 25 марта 2023
А можна фото першого повністю з горшком?
Який там літраж?
Копирайторша• 25 марта 2023
Не перекись,а хлоргексидин.Простите.
Говорю відверто• 25 марта 2023
У меня так замеокулькас желтел, выкопала и увидела,что корни загнились
автор 75В • 25 марта 2023
Ответ дляГоворю відверто
Спасли. Я тоже такое подозревпю. Читала, что зимой нужно 1-2 раза в месяц его поливать, но сверху земля выглядела сухой, потому поливала чаще(
автор 75В • 25 марта 2023
Ответ дляmasterim
Який там літраж?
Певно літровий
masterim• 25 марта 2023
Ответ для75В
Певно літровий
Я думаю жовтий вже треба видалити, скоріше перелив.
Я поливаю раз на тиждень, півстакана води приблизно.
Говорю відверто• 25 марта 2023
Ответ для75В
Да, спасла, гнилые клубни выбросила,а здоровые пересадила в новый грунт.
Да, его нужно редко поливать
птицаворона• 25 марта 2023
Та наче в цілому вони в норм стані, а так - періодично ж щось має жовтіти і відмирати.
От тільки замік може жовтіти від перелива.
Алгонавт• 25 марта 2023
Хлороз,почитайте в инете