Радість моя• 25 марта 2023

Що це таке? Я що не варта їх королівської величності чи що?

За останній тиждень двоє (!) хлопців зі шкіри вон пнуться. Просто тупо кричать...дуже балаклаві і гучні раптом стають коли мене бачать. При чому з іншими людьми. Але неодмінно близько до мене (на відстані 2-3 метри). І таку ж фігню несуть...аби що ото...тільки поголосніше, і поглядають на мене. Блііін...ну якщо хочете познайомитись - чому не підійти особисто і не заговорити зі мною? Я так виглядаю прямо загрожуючи, типу що і в пику дати можу чи що ? (Це не так зовсім, маленька і худенька) але ж як це сприймати? Мене це бісить.
Безпринципова• 25 марта 2023
Это может быть совсем не связано с вами

harchushyn• 25 марта 2023
)))).

Хлопці ,швидше за все, навіть не підозрюють про ваше існування.
автор Радість моя • 25 марта 2023
P.s. в кінці один подарував дещо, точніше його знайомий з яким вони спілкувались, але старий.
Угги_в_горошек• 25 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Попросите их потише орать. Как они отреагируют
мегамоСГ• 25 марта 2023
шо???
БлинчикБезСметанки• 25 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
шо???
Хоть не одна я не поняла что происходит)))
Пульт от линолеума• 25 марта 2023
У вас бурная фантазия
Котогосподиня• 25 марта 2023
Вы в пятом классе, а они в седьмом?
Магиня• 25 марта 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну, автор считает, что парни себя неадекватно ведут сраженные ее харизмой.

Всіх підсаджую• 25 марта 2023
Бывает,автор. Весна,гормоны и все такое.
Но, похоже, парни не знают о вашем существовании.
Хата на мати• 25 марта 2023
Автор, зберіться, і видайте більш зрозумілий текст
Фрекен бок• 25 марта 2023
Я таким в школе страдала. У парней весна, у вас похоже тоже, кому надо тот и знакомится первый