Вумна вутка• 25 марта 2023
Торгівля, складський облік, інтеграція з Розеткою. Порадьте програму
Є фізичний магазин, склад і продажі на Розетці, Промі, Олх, Instagram. Потрібна програма з обліком товарів і автоматичною синхронізацією продажів хоча б з Розеткою і Пром. Плюс опція перегляду наявності товарів з мобільного.
Обов’язково щоб програма була не російська (1С, Bas і інші програми нашого *нецензурщина*-сусіда не підходять)
Дівчата, вірю що ви знаєте все.
Підкажіть
Дівчата, вірю що ви знаєте все.
Підкажіть
Вумна вутка
• 25 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
BAS - то вже не рашистська, а українська)))
Ага, перефарбована нашвидкоруч)) а кошти то всерівно відпливають в рашу
Продаю витрішки• 25 марта 2023
Ответ дляВумна вутка
так ви не купуйте , а поставте ломану, якщо для вас так принципово, то таким чином, хоч якось насолити цим
недоумкам
проте в цій програмі все добре налаштовується як ви хочете, і з´єднання з інтернет магазинами, і з прро. Якщо треба, то можемо зробити, ми з України
недоумкам
Вумна вутка
• 25 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
CRM
Придивляюсь до KeyCRM, але не впевнена що закрию нею питання по фізичному магазині.
Я так розумію що у CRM програмах основний акцент на клієнтах і заявках, а склад як додаткова опція. Хочеться все в одному:
складський облік з програмою на комп’ютері і телефоні (щоб сканер штрих-кодів підєднувався до телефону теж і можна було сканувати товар прямо зі складу) + синхронізувати всі продажі + друк цінників.
Готова і CRM, і програму по складському обліку купити, тільки б знати які.
Буду рада будь-якій пораді
Вумна вутка
• 25 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
недоумкам
Та хочеться зразу українську поставити. Але якщо не знайду, то напишу вам. Дякую за цікаву інформацію, про ломану версію не думала))