ХтоЯкщоНеЯ• 26 марта 2023
Закохатися в місто
У вас було так, що з першого разу захотілося жити в конкретному місті чи довго вибирали за різними критеріями?
Результат:
вже голосів:
113 (45.38%)
Одразу визначилися
67 (26.91%)
Результат
42 (16.87%)
Інше
27 (10.84%)
Довго вибирали
куркулиха• 26 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Справа не в критеріях , а у внутрішніх відчуттях , раніше вибрала для себе Івано-Франківськ, зараз маленьке місто в Європі
Так а з якого ви міста, де народилися, по яких критеріях вибрали Франківськ, наприклад?
Забрызжу ядом• 26 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
а у меня это случилось в мае. Уже почти 20 лет прошло, а как сейчас помню - иду по центру, тепло, деревья цветущие пахнут и я понимаю, что обожаю этот город
Майская Одесса прекрасна, январская хороша. Ужасна она в июле-августе, ну и в ноябре, наверное ))
От якраз перші два рази я була в Одесі в липні та серпні)) Тому раджу тим, кому не зайшла Одеса, завітати до міста восени або навесні.
ViktoryjaG• 26 марта 2023
Ответ дляКукусики
Так, приїхала в Київ з московії і відразу зрозуміла, що це моя любов, вперше в житті я відчула себе вдома.
Зато абсолютно протилежні відчуття були від Одеси, після першого разу більше не хотілося туди їхати
Как вы мне нравитесь.
ХтоЯкщоНеЯ
• 26 марта 2023
Ответ длякуркулиха
Народилася селі, яке мені ніколи не подобалося , потім багато разів переїжджала. В місті має бути спокійно , затишно і щоб не хотілося нікуди переїжджати
куркулиха• 26 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А чому вам у Франківську не спокійно і не затишно?
Хропочка з гривкою• 26 марта 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
о, это 100%. Лучше всего конец апреля-начало мая, потому что в марте обычно ветрено. Или конец сентября-начало октября - бабье лето, и можно ходить в футболках
Июль-август - это невыносимая жара, грязь по городу, толпы людей и ужасное море
мы в это время всегда стараемся уехать из города. На другое море )
ХтоЯкщоНеЯ
• 26 марта 2023
Ответ длякуркулиха
До війни все влаштовувало ,потім відвернуло
куркулиха• 26 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А у вашому рідному селі чому не спокійно і не затишно, яке село?
ХтоЯкщоНеЯ
• 26 марта 2023
Ответ длякуркулиха
В селі я не живу більше 20 років, воно мені впринципі нічим ніколи не подобалося
На_оба_рот• 26 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я с Харькова, Киев тоже не мое. Во-первых, киевляне, очень высокомерные, постоянные темы ’зачем вы сюда едите?’, ’Киев и так переполнен, почему молодежь к нам прется’, такие
Во-вторых, очень много арабов, бездомных, город очень не уютный. Максимальный контраст, одни ходят в Гуччи и Луи Витон, если в метро спуститься будут попроше. Вот, не люблю этот город. Мой Харьков, маленький, комфортный. Не зря был первой столицей Украины
Я, як киянка, завжди відчувала агресію від приізжих. Вони намагались показати, що кращі за мене, десь підставити, шукали свою вигоду. Я ж, натомість, була відкрита до них і не судила, вибудовувала дружні стосунки.
куркулиха• 26 марта 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А до чого тоді питання, вам зарпз все подобається?
ХтоЯкщоНеЯ
• 26 марта 2023
Ответ длякуркулиха
Питання про критерії вибору місця проживання - спонтанно чи виважено
ГЛЮкоза• 26 марта 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Чта?
Vishenka-Chereshenka-170c• 26 марта 2023
Кожне місто в чомусь чарівне. Я всю любов до свого міста відчула лише,коли була вимушена його залишити. Зараз повернулась і не можу надихатись його повітрям...
ХтоЯкщоНеЯ
• 26 марта 2023
Ответ дляVishenka-Chereshenka-170c
В мене не так, навпаки бувають ніби і гарні міста, але жити там не виникає бажання , а буває навпаки , без жодних логічних пояснень
Чарівна патика• 26 марта 2023
Є, але не місто, а регіон. У дитинстві поїхала на захід України і досі мрію там жити. Міста, в яких хотіла б мешкати, міняються, тут визначитись складно. Подобаються Чернівці, Франківськ, Ужгород та Тернопіль.
На_оба_рот• 26 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Чта?
Вам копіювати і вставити, чи самі перечитаєте попереднє повідомлення?)
Безлім на все• 26 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я из Харькова уехала в Киев. По Харькову не скучаю вообще, за Киевом аж душа болит.
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ого 😨 Все життя тут живу і читаючи ваш коментар, не вірю очам. Ви точно про Київ пишете? Шкода, що вам такі унікуми трапились. Якісь рагулі
Я киевлянка как и мои подруги и мы обсуждали это , стереотип что киевляне не любят приезжих так вот нам всем пох совершенно , а те к о приехал и добился чего-то даже уважение вызывают
Но постоянно читаю как киевляне кого-то там не любят , слишком много чести думать о ком-то ещё )
Патриоточка• 26 марта 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Вы бы его лучше в ОРФО вставили, перед отправкой
Дивне створіння• 26 марта 2023
Ответ дляКукусики
Одеса теж не сподобалась з першого разу. Львів подобається, але клімат інакший після Києва.
Ответ дляГЛЮкоза
Кстати, вот с чем я точно сталкивалась как киевлянка так это с тем что приезжие сразу негативно реагируют когда узнают что ты киевлянка
Со мной знакомая кстати из Харькова не общалась и ненавидела за то что я при ее приезде на соревнование спросила на сколтко она приехала
Она в этом усмотрела какой-то стеб я не знаю, я без понятия была что она переехать собралась в Киев
И вот она не общалась со мной, не здоровалась и двое с моим мужем (пересекались на соревнованиях ) руку не жала на соревнованиях
Я не могла понять причину вообще и уже спросила у ее парня в чем дело и оказалось что потому что я спросила полгода назад на сколько она проездом в Киеве
Второй случай недавно был в компании у меня женщина спросила из какого я города в Киев приехала я ответила что я не приехала а родилась тут , она сама приезжая и было очень заметно что ее отношение ко мне моментально поменялось , она напряжена уде очень была
Как по мне это все в фантазиях приезжих , киевлянам пофиг совершенно на то кто приехал и почему

На_оба_рот• 26 марта 2023
Ответ дляПатриоточка
Були б киянкою, то без проблем би зрозуміли текст)
Ответ дляНа_оба_рот
Вот вот и я об этом писала только что , какое-то сразу ощущение словно они как ежики становятся и ждут от тебя подвоха или предвзятого мнения и поэтому начинают первые агрессивничать
Не все конечно но с десяток случаев было
Дивне створіння• 26 марта 2023
Ответ дляЧарівна патика
Була тільки в Ужгороді. Ми дуже мало їздили по Україні, особливо так, щоб була змога оцінити плюси і мінуси життя у кожному місті. Чула хороше про Вінницю, але ніколи не була. Мені навіть цікаво, чому всі нововведення починають тестувати з Вінниці.