Років 5-6 тому дивилась дуже гарний фільм, а назви не пам´ятаю. Фільм про двох жінок, що народили дітей і їх дівчаток переплутали, а ще у фільмі одна з героїнь часто співає пісню : " Несе Галя воду ... Коромисло гнеться" Можливо , підкажете назву фільму ? Дякую усім !)))
Ответ дляКсюнка
Дякую, але все-таки , це інший . Він швидше вийшов, і думаю , навіть український..фільм дуже гарний. Варто переглянути. Жаль, що не можу згадати назви..
Так вспомните фамилию хоть одного актера или актрисы и посмотрите их фильмографию - сразу узнаете название фильма
Ответ дляКсюнка
Но я рада , что этот не тот ))) А то вы так красиво нашей мовой пишите и тут вдруг .. смотреть рашисткий шлак )))