Кнопус• Изменено 26 марта 2023
Вы бы купили квартиру-мечты в Киеве?
Цена вопроса 130.000 долларов.
Остаётся 20.000$
Собирали 6 лет. Два года назад о такой квартире и за такую цену не мечтала.
Очень хочется. Устала в однушке жить.
И ремонт не делаем и квартиру не покупаем из-за войны.
Остаётся 20.000$
Очень хочется. Устала в однушке жить.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Автор, розсмішили, чесно ) 130 за Соф.Борщагівку - це нереально дорого, ви навіть не уявляєте які там ранком і ввечері пробки, люди по півтори години їздять на роботу, в мене колега задовбалася, здала там і зняла ближче до центру. Це якщо грошей немає багато і ціна копійки, то вже якось змиритися можна. За 130 тисяч пошукайте щось ближче до центру, це дуже гарна сума, можете купити значно більшу квартиру і значно в кращому районі. Повірте, я знаю, про що говорю, в нас будинок трохи далі від місця, де ви хочете придбати житло і квартира в Солом´янському районі, різниця дуже суттєва. До речі, зараз впали ціни на будинки, за містом краще жити в будинку, квартира має бути в місті.
Так автор там живе
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
І в і хто давно-також.
Хозяин-барин, звісно, всунути гроші можна куди душі завгодно.
Але називати Софбор Києвомну таке, тим паче обгажуючи Оболонь.
Я не обгажую, я кажу , що чистіще ця сторона, навіщо та оболонь , інший край, якщо автор тут живе і тут її життя. Навіщо ті поради от балди?
Кнопус
• 26 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Ви маєте рацію.
Але поїздки до Києва дуже рідко, майже постійно вдома.
Шукаю щось схоже. Там дуже гарне планування і ще тераса з альтанкою і туями. Думаю щось схожого плану не знайду.
А така квартира з нуля вийде за 200.000
ПушАпница• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Так автор там живе
Та поки я своє писала, вона виклала пост, що живе там. Ще один аргумент - якщо плануєте дітей, то возити їх в садок і в школу і на танці, футбол та інше будете в Київ в час пік.
ПушАпница• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ви маєте рацію.
А така квартира з нуля вийде за 200.000
З нуля і не думайте купувати, ремонт дуже дорого, зараз багато хто продає саме 3к, хто сім´ями виїхав з країни, шукайте варінт виключно з ремонтом, витратите 2-3 місяця і свій варіант точно знайдете.
Галябалована• 26 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Причём тут инвестиции в Польше « под сдачу»?
Автор хочет купить для себя для жизни в Святошинском районе
И ее интересует реальность цены такой квартиры в Киеве
Человек высказал свое мнение, нет не купила бы и свой вариант. К чему ваша оценка чужого комента?
Lux Aeterna• 26 марта 2023
Насчет людей перед вами на осмотре, это известная риэлторская фишка, все просмотры делать в один день, еще чтобы клиенты друг с другом в дверях сталкивались. Создают видимость ажиотажа, чтобы покупатель быстро определялся
130 тыс за Соф.Боршаговку очень дорого. За эти деньги можно спокойно взять прекрасную вторичку в киеве возле метро той же квадратуры
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ви маєте рацію.
А така квартира з нуля вийде за 200.000
Тераса і свій куток зеленню, то круто, так в Києвв тільки в висотках, останні поверхи, дорого
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Там все є
Кнопус
• 26 марта 2023
Ответ дляLux Aeterna
Та тільки сьогодні об´яву кинули
Сьогодні і вже видалили.
Сказали, що без рієлторів і комісії, показував брат сім´ї, потім зідзвонились з хозяйкою за знижку.
Вони купили будинок і їм не вистачає якраз 100.000$ на ландшафт і допрацьовки з будинком і вирішили продати
Сьогодні і вже видалили.
Кнопус
• 26 марта 2023
Ответ дляПушАпница
Дякую
Можливо ще пошукаємо)
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляLux Aeterna
С ремонтом шикарным и терасой с зеленью и туями? Где?
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Дякую
Можливо ще пошукаємо)
Сбивайте ціну
Торгуйтеся
Як рн ваш, і квартира гарна
Торгуйтеся
Як рн ваш, і квартира гарна
Мастер Класс• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Все ок буде в банківському.
Он вже і в Ес утримали великий банк, перекупив usb.
Штати будут на підьомі. А ось через рік Київ так. Скакне, вернвше восени 23 скакне.
Вже не ок, а ви кажете що ок. Криптобіржі штормить від перетоку капіталу. Інфляція сильна, ціни дуже підскочать в сша
Упругая попка• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Кому нада та оболонь
Там тільки наберкжна і все, сам рн великий і сумний
Ага, расскажите)) это один из лучших районов города, есть все, и к центру рукой подать)
ПушАпница• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Дякую
Можливо ще пошукаємо)
Подивіться будинки, вам 30 соток і 300 метрів хати не треба, за ваші гроші можна щось непогане підібрати. І, до речі, про Оболонь, я на лунуа квартиру на Тимошенко 29 100-метрову за 125 тисяч бачила в монолітно-каркасному будинку 2000 року, там зелений гарний район і до річки недалеко, вам має зайти, там точно не гірше ніж Соф.Борщ, набережну шикарну зробили через увесь район, якщо квартира, то подивіться краще там.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
С впк , шо зростає
Це тимчасово. Багато днрж заказів на военку, це потяне бізнес і банківську
Мастер Класс• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
С впк , шо зростає
Поживем побачим, я вважаю що треба купувати як подобається, це моя думка.
Lux Aeterna• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
С террасой и туями имеет смысл на юге Италии, а не у нас. Задолбаетесь полы, стол и стулья у нас убирать от нашей пыли. С террасами много раз жила на отдыхе. Для себя при переменчивой погоде -никогда в жизни
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляLux Aeterna
Как же люди с частными домами то живут
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Я теж вважаю- час покупок, але тре поторгуватися
Бабка-байкерша• 26 марта 2023
Ответ дляГалябалована
К тому же, что и ваша оценка моего
Автор спрашивает о конкретной квартире в Киеве с точки зрения ее цены
А тут рассказы про Польшу, уход о налогов, 12 летней дочке с картой поляка и дорогом переоформлении собственности за границей
Можно про Венесуэлу написать , там вообще недорого
Бешене сарі• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Вот и мне страшно
Но цена и ремонт соблазняют
И терасса в квартире
Но цена и ремонт соблазняют
И терасса в квартире
Звучит хорошо, но нет((((
В сегодняшнем состоянии лучше купить 3 по 50$
А еще лучше, часть наличики оставить((((
Бешене сарі• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Вот и мне страшно
Но цена и ремонт соблазняют
И терасса в квартире
Но цена и ремонт соблазняют
И терасса в квартире
А дети есть?
Бешене сарі• 26 марта 2023
Ответ дляLusapasika
автор,если сейчас не купите-скоро за эту цену будет только однушка-хрущевка
Какие же многие оптимисты всё таки
Ответ дляКнопус
Так, не Київ.
Написала так,бо СБ не всім знайома можливо. А там від резеденс до 1 км до кільцевої
Так, ціна 130.000 з дизайнерським ремонтом. Ще до 70 кВ.м 12 кВ.м тераси.
Квартиру бачила, дуже гарна. Перед нами були люди на огляді, після нас.
Не знаю, сказали до пн подумаємо, якщо не заберуть
шуткуєте? Софіївська Борщагівка за ціною Печерську? не смішіть людей, потім жалкувати будете
Миловидна леді• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ещё нет детей
У нас сейчас 43 кв, мини двушка. А там просторная такая.
Девочки я прям не могу
Наверное стоит остыть и подумать
Девочки я прям не могу
Наверное стоит остыть и подумать
Лучше трешка ,мало метров за эти деньги
Или торгуйтесь
Мастер Класс• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Це так, 150 тис занадто для 72м2, тим паче соф борщагівка
Лялькодзьоб• 26 марта 2023
Автор, так за 130 тис уе на Софіївський Борщагівці багато варіантів по 100-130 кВ м, і ремонт не гірший, ніж в тій квартирі з терасою (останні фото)