Кнопус• Изменено 26 марта 2023
Вы бы купили квартиру-мечты в Киеве?
Цена вопроса 130.000 долларов.
Остаётся 20.000$
Собирали 6 лет. Два года назад о такой квартире и за такую цену не мечтала.
Очень хочется. Устала в однушке жить.
И ремонт не делаем и квартиру не покупаем из-за войны.
Остаётся 20.000$
Очень хочется. Устала в однушке жить.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Я сдаю в Києві , куплено в Аркада 3 к
Була інвестиція 37000 дол, сдаю за 14000 гре
Це 370 дол.! Податок Зара 2% спд, соцвнесок не плачу, пенсіонер.
Тобто навіщо мені ті 400 дол польша, як у Толю вище.
Що погана івестиція?
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Це не Київ.
Та й у Святошинському я б не купила. Вірніше не мріяла б про цей р-н
Як робота онлайн, не тре їхати в Київ - классий ремонт, чому ні.
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор пише про Київ, а потім про Києво-святош район, а це вже не Київ і район перейменували на Бучанський.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Ну майже, Київ.
С цього рн до центру швидше, чим десь с Троєщини, правий є правий
Кнопус
• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Так, не Київ.
Написала так,бо СБ не всім знайома можливо. А там від резеденс до 1 км до кільцевої
Так, ціна 130.000 з дизайнерським ремонтом. Ще до 70 кВ.м 12 кВ.м тераси.
Квартиру бачила, дуже гарна. Перед нами були люди на огляді, після нас.
Не знаю, сказали до пн подумаємо, якщо не заберуть
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну майже, Київ.
Ага, і маршрутка по 50 грн на Київ.
Краще біля метро на лівому ніж в соф. Борщагівці чи Бобриці.
Упругая попка• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Киево-Святошинский
Смешно, даже не Киев и 130 тыс))) разводняк просто)
друзья перед войной купили двушку тожо около 70 кв, Оболонский район до 50 тыс, новострой без ремонта, но с хорошей отделкой уже. Вложили 20 тыс и сделали супер ремонт. Сейчас конечно все подорожало, но 130 тыс и за городом за 70 кв, просто смешно отдавать..
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Ага, і маршрутка по 50 грн на Київ.
Хто купочє за 130000 дол квартиру, той має авто, автор писала що хоче купити
Це не 2 х квартира по лініі метро за 60-70000 дол
Мастер Класс• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
70 кв.м
Автор, подумайте, в понеділок екстренне засідання фрс сша, за зачиненими дверима. В США дуже великі проблеми в банківському секторі і назріває гіперінфляція. Щоб ви з папером в результаті не залишились. Квартири в ступорі максимум рік будуть, далі ріст, бо виплати по 15 млн зсу, і сертифікати на відновлення пошкодженого майна попит буде. Я думаю що беріть... звісно стрьомно, але хоч поживете як людина, ніхто не знає що буде завтра.
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так, не Київ.
Там сам райончик непоганий, а от дорога на Київ то ппц а до метро то взагалі ппцище
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так, не Київ.
Автор той край перспективний, зелена зона. Якщо ремонт вау то коуто
Зараз ремонт дорого, півквартири
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляУпругая попка
Кому нада та оболонь
Там тільки наберкжна і все, сам рн великий і сумний
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
А що поганого в двушці по лінії метро за 60т? Чи краще за 130 в ж.опі?
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Авто трохи покращить ситуацію, але не кардинально. Там пробені в часи пік і дорога через приватний сектор з дежачими поліцаями, до метро ще 100 років їхати
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Кому нада та оболонь
Дуже Смішно , особливо в порівнянні з софбором
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Вид, добрий ремонт, екологія
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Вид, добрий ремонт, екологія
Садочок? Школа? І поліклініка в Боярці?вид? Ви бачили густину забудови там??
Купи слона• 26 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Нет, не купила бы на последние, да ещё и в Украине. Неизвестно чем все закончится.
Почему «последние»? Автор же не на пенсии еще.
В запасе есть деньги и дальше можно собирать, если нужно.
И, знаете, как-то так выходит, что почти все покупают квартиру в лучшем случае «за последние», а многие еще и в долгах остаются.
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Вид, добрий ремонт, екологія
Екологія можливо, ремонт можливо. З видом-трабли
Хлопаю ресницами• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так, не Київ.
Автор, не надо Борщаговку. Полно вариантов и дешевле в Киеве с современными диз ремонтами
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Ну здасті.
Там багато вже розрослося, подруга живе, в салоні там працює, дитина в недорогому приватому закладі, все новобудови, на 1 поверхах вся інфраструктура.
То ви там не були, там місто в місті
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Річ про якість повітря
Та сторона сама якісніша.
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну здасті.
То ви там не були, там місто в місті
Ви так впевненні в тому хто де був чи не був. Таролог чи шо?
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
О Русанівка круто.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
А чого ви тут про оболонь? Всі , хто недавно в Києві, так її хвалять.
Автору тре та оболонь?
Кнопус
• 26 марта 2023
Ответ дляMs. Android
Ми у цьому районі живимо.
Робота онлайн
У Київ виїжджаю раз на місяць-два
Все по місту є. З інфраструктурою проблем немає.
Так, зранку великі пробки у Київ, кому на роботу, я б точно не брала
Робота онлайн
У Київ виїжджаю раз на місяць-два
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Все ок буде в банківському.
Он вже і в Ес утримали великий банк, перекупив usb.
Штати будут на підьомі. А ось через рік Київ так. Скакне, вернвше восени 23 скакне.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ми у цьому районі живимо.
Робота онлайн
У Київ виїжджаю раз на місяць-два
Робота онлайн
У Київ виїжджаю раз на місяць-два
Так і думала. Все там є
Навіщо вам лінія метро і оболонь, і робота онлайн. А їхати в 11, то вільно
Просіть знижку і торгуйтеся.
ПушАпница• 26 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так, не Київ.
Автор, розсмішили, чесно ) 130 за Соф.Борщагівку - це нереально дорого, ви навіть не уявляєте які там ранком і ввечері пробки, люди по півтори години їздять на роботу, в мене колега задовбалася, здала там і зняла ближче до центру. Це якщо грошей немає багато і ціна копійки, то вже якось змиритися можна. За 130 тисяч пошукайте щось ближче до центру, це дуже гарна сума, можете купити значно більшу квартиру і значно в кращому районі. Повірте, я знаю, про що говорю, в нас будинок трохи далі від місця, де ви хочете придбати житло і квартира в Солом´янському районі, різниця дуже суттєва. До речі, зараз впали ціни на будинки, за містом краще жити в будинку, квартира має бути в місті.
Ms. Android• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автору тре та оболонь?
І в і хто давно-також.
Хозяин-барин, звісно, всунути гроші можна куди душі завгодно.
Але називати Софбор Києвомну таке, тим паче обгажуючи Оболонь.