Дружная семейка• 26 марта 2023
Це норма? У всіх так було на початку кар´єри?
Отримала диплом провізора, мріяла піти в аптеку, допомагати людям, знаходити нові знайомства, розвиватись. Наспраді, це виявилось не так як думалось: впарювання стм, косметики, срокових товарів, за тобою весь час камери стежать. Але щось пішло не так, перший місяць все було більш менш, потім звільнилось двоє дівчат, і нас двоє лишилось. Працюю лише 3 місяць, але вже вигоріла майже до тла. Одному на зміні бути дуже важко, коли в день велика проходимість в аптеці, багато алкоголіків, пенсіонерів, в день близько 150-180 чеків, і ти один на касі. Крім того треба товар прийняти, перевірити, розібрати, зробити переоцінку, перевіряти весь товар на поличках. На лікарняний піти нереально, бо робити немає кому, і ти мусиш з температурою 38 , кашлем, ломотою у тілі, стояти один за касою. Немає часу ні поїсти, ні присісти. Нещодавно я сказала завідуючій що хочу звільнитись, вони з санітаркою на мене накинулись, почали кричати: "Думаєш десь легче тобі буде, якого чорта ти тоді вчилась на цю професію, скрізь важко. Пороби тут декілька років для стажу і йди далі". Я просто розумію, що це робота не для мене, я не бачу ніякого розвитку. Ну ким я буду далі максимум зав? Мед представником? Шкодую, що 5 років витратила на це навчання. Краще б пішла на курси манікюру, візажу...
АдеКВАтная• 26 марта 2023
Да, это капец. У меня тоже выгорание наступило за пару месяцев. Но на другой работе. Наверное, вы перфекционистка и сильно вкладываетесь
90x60x90• 26 марта 2023
Влаштуйтесь в іншу аптеку, ця шо єдина аптека у світі?
В іншій аптеці у вас будуть напарниці і менше роботи.
90x60x90• 26 марта 2023
І взагалі шо значить лікарняний нереально, брєд якийсь, відкрили лікарняний і досвідос.
Помогалочка• 26 марта 2023
У вас хороша спеціальність
Можете спробувати за кордоном, якщо не обтяжена сім’єю
Знаю дівчину після біофаку Шевченка, після війни вона працює за спеціальністю в Парижі, знаючи лише англійську
І тут відписувалася форумчанка, яка працює фармацевтом у Скандинавії, якщо не помиляюся, то в Данії
Значно легше, ніж у нас все
неДоЖиру• 26 марта 2023
Ой, как это никакого развития? Ну пишут же в темах о неработающих женщинах, что любая работа - это развитие
ппосто поднажмите, возьмите себя в руки и развивайтесь. И не говорите, что у вас нет времени, вы просто ленитесь.
ПростоБелка• 26 марта 2023
Дочка во время учебы в вузе подрабатывала в аптеке ночником, продержалась месяца три, но даже за это время добрые коллеги на нее успели повесить недостачу. Вообще атмосфера в коллективе была ужасающая, работа утомительная, вспоминает с ужасом то время
Штора с кисточкой• 26 марта 2023
Добре там де нас немає. Якщо ви одна працюєте то чому зарплату добру не отримуєте? До речі якщо хворі то ідіть на лікарняний і хай вас не колихає хто там буде за прилавком.
Я по молоді також все на ногах переносили, поки не зрозуміла що цього ніхто не цінує. От коли почала брати лікарняний то чомусь стали цінувати і мене і мою роботу.
Повірте начальник знає як і ким закрити ваш лікарняний але понти його все.
Подумайте над тим щоб змінити місце роботи але не в гіршому напрямку
ВсеПроВсехЗнаю• 26 марта 2023
Мне 22,по специальности журналист,работу вообще не могу найти,та и сама теперь жалею что выбрала эту профессию.
Омлетик• 26 марта 2023
Я после института заграницей первое время в Макдональдс за кофе ездила для шефа)
Начинала ассистентом)
Люблю кетчуп• 26 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
У вас хороша спеціальність
Значно легше, ніж у нас все
Какой бред... В Париже провизором, зная только английский
Понимаю, что многие жизнь за границей только по бредовым описаниям представляют, но неужели логика своя не включается?
Библиотекарь• 26 марта 2023
Ну так естественно, что провизор это продавец лекарств. Идите в мед представители. Или уходите в косметологии.
Дружная семейка
• 26 марта 2023
Ответ для90x60x90
Мені не підписують заяву на звільнення( завідуюча не відпускає, бо немає кому працювати. Це все з такими скандалами проходить
Помогалочка• 26 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Працює в лабораторії
Ви б за своєю логікою слідкували…
Ранковий базар• 26 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ищите работу в PR. У крупных компаний целые отделы
Ранковий базар• 26 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну вы совсем маленькая какая-то. Вы не в рабстве. Не подписывают…
Отправляете заявление почтой рекомендованным письмом с описью вложения. Через 2 недели можете не выходить. Если не рассчитают и не выдадут трудовую - еще и через суд сможете зарплату взыскать до момента рока не выдадут. И в Гоструда пожалуетесь.
90x60x90• 26 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Відправте по пошті, з описом вкладення і повідомленням про вручення.
Візьміть лікарняний і беріть їх і беріть скільки зможете. Лікарняний вона вам не може заборонити брати.
Дружная семейка
• 26 марта 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Бо план не виконується, людей багато , але виторг не є шикарним, максимум можна добити 2 тисячі до ставки. Ставка 9500
Оля_с_киркою• 26 марта 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В якому населеному пункті проживаєте? Я теж журналіст. Не шкодую, що маю таку спеціальність. Але з роботою дійсно важко. І не тільки у цій сфері
Штора с кисточкой• 26 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну і що? У вас законний привід не вийти на працю бо ви захворіли.
Якщо людей багато то най начальник думає де взяти вам заміну.
Ви ж розумієте що працювати ви НЕ повинні бо більше захворієте більше будете на лікуванні. Якщо когось щось не влаштовує той сам бере і працює.
Штора с кисточкой• 26 марта 2023
Ответ дляДружная семейка
Тсю! Є така послуга лист рекомендований там вже хочуть не хочуть а прийдеться їм прийняти той лист і відпустити вас через дві неділі. Якщо чінять перепони то є така служба захисту праці, де в телефонному режимі можна поцікавитися що робити в вашій ситуації. І дуже весело стане вашому директору бо рабство вже давно немає (якщо вона не вкурсі)!?
Гола з конопель• 26 марта 2023
Ответ дляAlex_Kri
это совершенно другое образование
Я й мала на увазі перевчитися. Якщо перша освіта цілком не подобається, який з неї зиск?
Гола з конопель• 26 марта 2023
Ответ дляAlex_Kri
Так и в той специальности не без недостатков, да и время потерянное жалко. Можно попробовать сперва просто найти другую работу
Нема ідеальних робот. Всюди є відповідальність, керівництво та контакт з людьми. Навіть в нігтях-бровах.
Техпаспорт на медузу• 26 марта 2023
150-180 чеков это не очень много. Но у вас плохая зав. и плохая аптека. ищите просто другую. я сама отработала 12 лет в аптеке, потом 3 года декрета, и прям очень не хотела выходить на работу, прям до тошноты. но вышла, и коллектив такой классный и график удобный, просто супер, прям с радостью хожу, тьфу-тьфу. просто ищите другие варианты.
Дружная семейка
• 26 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так, багато чого залежить від колективу. Хочу знайти якусь маленьку аптеку, де мало людей)