Колгоспниця• 26 марта 2023

Консультация в институте рака Киев

Девочки, может кто знает- в институте рака принимают без направления?
Нужна консультация и обследования, гинекология
Возможно можете посоветовать хорошкго врача?
Почемучка• 26 марта 2023
Потрібно електронне направлення.
Краще вже на Верховинну 69 до Катерини Харченко.

Скоро_вчера• 26 марта 2023
Тільки з направленням. Мені також потрібно я цікавилася.
Скоро_вчера• 26 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Потрібно електронне направлення.
До неї можна без направлення?
svetikmolcha• 26 марта 2023
Там сейчас запись, нужно позвонить и записаться. Потом все равно живая очередь. Хороший врач Свинцицкая Анна. Мама оперировалась у Свинцицкого, а ходит теперь на консультации к Анне Свинцицкой .
Скоро_вчера• 26 марта 2023
У мене була дисплазія, оперувалася у Людмили Анатоліївни, і якийсь час у неї наблюдалася, потім ходила до Гончаренко Ірини. Але вже 1,5 роки не була
Почемучка• 26 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
До неї можна без направлення?
Вона особисто приймає у себе в відділенні на 4 поверсі
0634080606 зателефонуйте, можливо і не потрібно направлення
Скоро_вчера• 26 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Дякую
автор Колгоспниця • 26 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
А Ви отримали направлення?
Я так розумію, то це спочатку треба проходити обстеження ,починаючи з сімейного лікаря? Він далі направлення дасть до гінеколога, далі обстеження , а потім направлення?
Просто не хочеться втрачати час
Почемучка• 26 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
А Ви отримали направлення?
Просто не хочеться втрачати час
Сімейний зразу може видати направлення до онко-гінеколога

Скоро_вчера• 26 марта 2023
Ответ дляКолгоспниця
А Ви отримали направлення?
Просто не хочеться втрачати час
Мені сімейна не дала направлення, сказала що гінеколог в поліклініці приймає без направлення. А гінеколог сказала що спочатку має провести огляд потім зможе виписати.
Дама с собачкой• 26 марта 2023
Много лет хожу к Неспрядько С В. Принимают только с направлением.
Ещё лучше позвонить и узнать напрямую.
завжди_посміхаюсь• 26 марта 2023
Напишіть в лічку))
Дам контакти)
Всіх онкогінекологів знаю
Файна цьоця• 26 марта 2023
Направление да, но потом живая очередь. Кондрацкий Юрий, Он не гинеколог, но сможет посоветовать к кому обратиться. Я там работала ещё до войны и некоторые разъехались