daiannaSan• 26 марта 2023

Какая у вас зп на удаленке?

Вопрос в заголовке главный. Вообще, смотрю, что зарплаты упали. Или это по удаленке так…
marata• 26 марта 2023
У мене однакова була в офісі й на дистанційці ( Підвищили перед війною і потім повернули назад

Anitia• 26 марта 2023
Така ж, як була в офісі.
автор daiannaSan • 26 марта 2023
Ответ дляmarata
А яка?
автор daiannaSan • 26 марта 2023
Ответ дляAnitia
Така ж, як була в офісі.
Яка зп? Я знайшлп роботу, радію що віддалено, хоча зп не дуже висока. В офіс на таку не пішла б…
FL FL• 26 марта 2023
7-10 тыс грн. примерно. Но особо много времени на работу не трачу. Пару часов в день
felina.nat• 26 марта 2023
Ровно та же, что в офисе. Для меня работодатель, который платит на удаленке зарплату ниже, чем в офисе - так себе вариант. Он и в других вопросах скорее всего жлоб.
Anitia• 26 марта 2023
Ответ дляdaiannaSan
Я публічно не називаю свою зп. Скажемо так, вища за середню по ринку на цю посаду, бо впливав досвід і рекомендації.

Враховуючи відсутність аноніму в темі, відповідей з конкретними цифрами, вірогідно, буде не дуже багато.

Ollka• 26 марта 2023
До війни була 20 і повний робочий день 9-18 5/2
Тепер 15 тис і пів робочих тижні (2,5 дні в тиждень) - як домовимось між собою
Не знаю це багато чи мало
Київ
Snake_dreams• 26 марта 2023
40000 грн. Але працюю не на Україну, бо в нас стільки не заплатять))
Color never seen before• 26 марта 2023
В мене така сама як в офісі і доплата за енергонезалежний офіс. Але це айті
Mary8478580• 26 марта 2023
Такая как в офисе была, ИТ.
Без анонима цифры писать не буду
Маргарита-8944• 26 марта 2023
Менеджер з продажів
Ставка 7500 + % з продаж за умови виконання плану
З січня відсотки не платять( продажі так собі(
автор daiannaSan • 26 марта 2023
Ответ дляMary8478580
Такая как в офисе была, ИТ.
Без анонима цифры писать не буду
Не знаю, чего тема без анонима создалась((
Велария• 26 марта 2023