Вопрос в заголовке главный. Вообще, смотрю, что зарплаты упали. Или это по удаленке так…
Ответ дляmarata
У мене однакова була в офісі й на дистанційці ( Підвищили перед війною і потім повернули назад
А яка?
Ответ дляAnitia
Така ж, як була в офісі.
Яка зп? Я знайшлп роботу, радію що віддалено, хоча зп не дуже висока. В офіс на таку не пішла б…
felina.nat• 26 марта 2023
Ровно та же, что в офисе. Для меня работодатель, который платит на удаленке зарплату ниже, чем в офисе - так себе вариант. Он и в других вопросах скорее всего жлоб.
Ответ дляdaiannaSan
Я публічно не називаю свою зп. Скажемо так, вища за середню по ринку на цю посаду, бо впливав досвід і рекомендації.
Враховуючи відсутність аноніму в темі, відповідей з конкретними цифрами, вірогідно, буде не дуже багато.
Color never seen before• 26 марта 2023
В мене така сама як в офісі і доплата за енергонезалежний офіс. Але це айті
Маргарита-8944• 26 марта 2023
Менеджер з продажів
Ставка 7500 + % з продаж за умови виконання плану
З січня відсотки не платять( продажі так собі(
Ответ дляMary8478580
Такая как в офисе была, ИТ.
Без анонима цифры писать не буду
Не знаю, чего тема без анонима создалась((