Мамин тріль• 26 марта 2023

Оладки на молоці - яка пропорція?

Молока й борошна? Вкинула на 1 яйце 200 г молока й 180 г борошна (плюс сіль, цукор, розпушувач) - вийшли якісь забиті.
Дякую!
Краденые абрикосы• 26 марта 2023
Консистенция густой сметаны

_Helenn_• 26 марта 2023
Ви про такі оладки ? Молоко кисле використовували?
Густота тіста як сметана повинна бути,середній вогонь і коли перевернули під кришкою готувати.
автор Мамин тріль • 26 марта 2023
Ответ для_Helenn_
про такі, тільки робила на звичайному молоці, бо іншого не мала
_Helenn_• 26 марта 2023
Ответ дляМамин тріль
Зі звичайного молока тоненьки млинці робляться,а на пухкі треба кисле молоко/кефір/сироватка. Саме вони вступають в реакцію з содою/розпушувачем і роблять млинці пухкі
Вишневий цвіт• 26 марта 2023
На молоці це панкейки на стакан молока стакан муки, яйце, цукцр, розпушувач.
Разгуляшка• 26 марта 2023
Ответ дляВишневий цвіт
На молоке это блины
А оладушки на кислом молоке с добавлением соды,а модное название панкейки это и есть оладушки, можно жарить на сухой сковородке.
Вишневий цвіт• 26 марта 2023
Ответ дляРазгуляшка
На молоке это блины
Ви рецепт оладків та панкейків бачили? На смак вони теж відрізняються.