Ангелок з ріжками• 26 марта 2023
А як знайти куди завантажився ЗУМ на ноутбуці?
Провела консультацію, хотіла скнуи файл для перекладу і не можу зрозуміти де він зберігся. Завантаження, відео - немає.
Як шукати у такому випадку? Назва якась автоматично надалася йому.
Булку Дай• 26 марта 2023
Відкрийте налаштування Гугл і подивіться, куди він завантажує вам файли, у яку папку ПК
ViktoryjaG• 26 марта 2023
У вас винда? Откройте папку Программы. Посмотрите, куда путь в браузере для сохранения по умолчанию, это в настройках браузера