Дюймовочка• 26 марта 2023

Допоможіть визначитися, брати чи ні?

Вибрала варильну поверхню, давно вибрала, і тут скоро треба купувати, а я засумнівалася.
Мені потрібна саме біла, саме з таким розташуванням комфорок і бажано скляна, мабуть, витяжка біла і скляна, то мабуть в парі буде гарно.

Можливо у когось є досвід вже використання цієї техніки, бо на розетці аж 1 відгук.

Посилання не дам, бо не впевнена чи можна, напишу назву повну.

Варильна поверхня газова Luxor RG 680 White SS Blütenweiß + підставка WOK у подарунок білий

Завчасно вдячна за поради.
Майданщица• 26 марта 2023
Про именно эту не знаю. Но у свекров Такое же расположение конфорок - мне неудобно

Хочу на Балі• 26 марта 2023
Я такую технику ноунейм бы не брала, только фирменную, подбирать по цвету, а не качеству- э то бред , как по мне. У меня вся техника бош и сименс, пусть без наворотов, но немецкая
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляМайданщица
У нас попередня була з такми розташуванням, більше 10 років, я вже звикла + спеціфіка кухні. тому треба щоб зліва була одна комфорка.
Стрекоза любви• 26 марта 2023
А чому не металева? Метал це завжди класика, в хорошому сенсі цього слова.
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ну мабуть бо ціна? Не всі в змозі брати бош і сіменс.
Ця також німецька...
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Бо хочеться чогось нового, не знаю. Попередня була металева, емаль за 10 років не пошкодилась.
Хочу на Балі• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Ця також німецька...
Это не немецкая, почитайте отзывы. А бош не такая уж и дорогая, есть и за 5000
Майданщица• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Хорошо. Каждому - свое и дело привычки. Вообще - очень симпатичная
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Так ця 8800.
А де читати відгуки? Якщо ви знайшли скиньте, будь ласка.
Мені треба саме з такми розташуванням конфорок.

Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Автор, це китай.
Рекомендую Gorenje, по ціні така ж, а якість сіменса
Хочу на Балі• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Так ця 8800.
Вам правильно писали, что такое расположение очень неудобное, это,кстатм, тоже говорит о плохом качестве, отзывы на отзовике почитайте
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор, це китай.
Гореньє точно ні, мікрохвильовка поржавіла через 2 роки використання, не та якість у них зараз.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Скляна поверхня повинна проходити гартування, тобто всередині скла виникає напряг. Поверхня стає в рази міцнішою, але так само в рази крихкішою. І якщо не правильно ´відпустили´ скло при гартувані то поверхня може сама по собі з часом зруйнуватися, пригадайте про скляні столи які самі по собі руйнуються
Варена цибуля• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Хотіла написати, що тільки не Гореньє-батьки купували давно, то якість наче і не погана була, але як же на ній все довго закіпало-ніколи знову
Регионщица• 26 марта 2023
Зареклась от стекла.
Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Ми ж говоримо про поверхню, в не фарбовану мікрохвильову. Мікрохвильова повинна бути з нержавіючої сталі
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Оце мене і зупиняє... якось тарілка люмінарк вибухнула, так то тарілка, а це поверхня за майже 9 тисяч
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
В середині? Моя в середині вся взудалсь, поржавіла і обсипалась.
Мания-Величия• 26 марта 2023
Это обычная плита, берите и не думайте. Думаю, с белой лучше, чем с черной. В плане ухода за стеклом. Не авто же покупаете, там нечему ломаться, на самом деле. Единственное, я когда свою покупала, смотрела, чтобы решетки были чугунные и разбирались ( у меня на 4 части), чтоб помыть в посудомойке.

Потребую апгрейду• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Я голосую за гореньє, вирішувати вам

Кухонна поверхня та духова шафа - жодних нарікань
Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор, це китай.
Я теж дуже задоволена Gorenje. Купила комплект індукційну поверхню і духовку з великою знижкою. Думала, що буде якась фігня за ті гроші. Але вже рік тішуся і духовкою, і варильною поверхнею. Жодних зауважень.
Мания-Величия• 26 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Если бы да кабы, у вас видимо возможность была купить бош, автор спрашивает про плиту из другой ценовой категории. Но вы молодец, похвастались.
Душка-свекрушка)))• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Так ця 8800.
https://www.otzyvua.net/alfakievua/review-1403486
Зрадорозганячка• 26 марта 2023
У меня черное стекло уде 15 лет, все нормально, единственно брала бы не черный цвет, очень все видно на нем. Единственно ,автор, у вас сплошная решетка, неудобно мыть будет.
Хочу на Балі• 26 марта 2023
Ответ дляМания-Величия
Вы б не умничали не по делу, а цены б посмотрели, бош не такая уж и дорогая, а эту ерунду автор за 9000 смотрит, может таки лучше бош за 6000 купить?
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Вона з двох частин
Мания-Величия• 26 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Цены упали??? Я когда покупала, она совсем недешевая была, у меня если что тоже вся техника бош ( плита, духовка, кофемашина встроенная, микроволновка встроенная, холодильник, стиральная машина с сушкой). Но покупалось все 6 лет назад и цены были сильно выше. Тогда приношу извинения
Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Вона з двох частин
Автор, плита виглядає гарно. Але ви повинні одразу бачити усю техніку на кухню. Бо білий він же у різних виробників різний. І оте підбирання майже ніколи не співпадає. Потім виглядає зовсім негарно, усі відтінки білого. Ви вже витяжку обрали? Духовку, микрохвильову піч?
Цікавий писочок• 26 марта 2023
Ответ дляМания-Величия
Є Бош китайського виробництва, а є німецького. Китайське на порядок дешевше й також чудової якості.
автор Дюймовочка • 26 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ви не читаєте, що мені важливе саме таке розташування конфорок.