АдеКВАтная• 26 марта 2023

Чи можна врятувати орхідею?

Це міні-орхідея. Зараз вона у такому стані. Коріння наче неживе, але є корінчики зелені.
Чи має хтось досвід рятування такої рослини?
Хома з пастою• 26 марта 2023
Можна. Поставте встакан або банку з водою, але щоб саме корені до води не доставали. На ті що зелені можна трохи прискати водою.
Ласунка• 26 марта 2023
Можна. Я читала в групі на ФБ як дівчата спасали орхі ще в гіршому стані.
Кровавый бархат• 26 марта 2023
Гнилые корни отрежьте и в бокал с водой, чтобы корни были выше. Сверху прыскать, можно сперва даже душ. Там у неё ещё и новый лист вроде растёт. Шансы очень хорошие, занимайтесь!
Стильна штучка• 26 марта 2023
Не тратьте время, цветок умер...
Карапулька• 26 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Не тратьте время, цветок умер...
Не правда
ЯсноВидящая• 26 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Не тратьте время, цветок умер...
Не ппоавда, номальна квітка. Їй корені треба відростити. Вище все вірно написали.
Листки скоріш за все зав´януть, ботможе мало коріння, але один листочок залишиться і почніть на зеленому стовбурі корні рости.

Обов´язково треба зробить як вище написали і буде все ОК
автор АдеКВАтная • 26 марта 2023
Дякую за поради!
Все ж спробую реанімувати рослину.
Стильна штучка• 26 марта 2023
Ответ дляЯсноВидящая

И когда зацветёт эта квiтка, если выживет, конечно??
Не вижу смысла в этой безрезультатной мышиной возне...
ЯсноВидящая• 26 марта 2023
Ответ дляСтильна штучка
Моя зацвіла через рік