Безсовісна кума• 26 марта 2023

Яку стрижку робити, щоб волосся не стирчало?

Мій мужчина ходить до барберів різних, але на жаль, оцей чуб увесь час стирчить. Він і відрощував, але йому не личить, бо передні залисини видно. Волосся дуже тонке.

Може ви підкажете, чи таки можна щось придумати на таке волосся? 🙏Чи уже нічого кращого не придумаєш?
автор Безсовісна кума • 26 марта 2023
На фото не видно, але в житті виглядає ніби скошена ліва сторона голови, бо стирчить з правої.
маминаБубочка• 26 марта 2023
Фото шикардос.
Экспертиза• 26 марта 2023
Саша?
автор Безсовісна кума • 26 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
Саша?
Ні
ничевока• 26 марта 2023
Явно не том харди..
автор Безсовісна кума • 26 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Фото шикардос.
Дякую
Кукарикуууууу• 26 марта 2023
Який мужчина гарненький
Такі руки гарні і грудна клітина
маминаБубочка• 26 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую
Шо дякую? . Замазали что не надо, могли бы обрезать все и крупным планом прическу было бы видно. Шопопало
автор Безсовісна кума • 26 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Який мужчина гарненький
Такі руки гарні і грудна клітина
Це він так вийшов на фото. Ззаду схожий на Мото-мото з Мадагаскару
Кукарикуууууу• 26 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Та гарний чолов’яга))
Я люблю таких
Вареничніца• 26 марта 2023
Укщо він відрощує оселедець то яка стрижка...
А щоб не тирчало то під ноль його, або залакуйте/гелем намажте