Ло Шарик• 27 марта 2023
В кого росте плакуча шовковиця?
Розкажіть, чи ви задоволені? Особливо цікаво, в кого вона вже декілька років. Дуже подобається, як вона виглядає, але, можливо, є якісь нюанси? Чи багато сміття з неї, як доглядаєте? Чи не втрачає свою привабливість?
Хотіла б біля хвіртки і стежки посадити, бо красива, але все ж це шовковиця, переживаю, чи сміття і мух не буде, як під звичайними. І щодо розміру не знаю, як визначитися
Ждун с Нибиру• 27 марта 2023
В мене є , підстригаю десь раз в місяць , чищу весною ,сухе гілля , виглядає гарно , мусора від ягоди , не довго , і я б не сказала що багато , я навколо стовбура посадила хосту . Вона в мене 4 рік , скільки їй не скажу, так як купили дім вже з нею
Ло Шарик
• 27 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вона в висоту ж не ростиме, виходить, вже? Тільки в ширину?
Ло Шарик
• 27 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви яку брали висоту?
Ло Шарик
• 27 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Сильно збільшилась за 3 роки?
Я просто не знаю, як таке дерево веде себе. Звичайна шовковиця в мене є, пре, як дурна, найвище і найрозлогіше дерево в саду, а ця - не знаю, як себе поведе, а так як посадка планується прям по центру біля стежки, то не хотілося б несподіванок
Ждун с Нибиру• 27 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ви яку брали висоту?
Не знаю ,вона вже була висаджена , але в висоту не росте , ну може сантиметрів 10-20 за 4 роки , і то не сам стовбур ,а гілля наростає , висота , ну не знаю точно ,десь 2,20-2,50 максимум
Ло Шарик
• 27 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Дякую, все більше хочеться купить)
Ждун с Нибиру• 27 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Дякую, все більше хочеться купить)
Фото знайшла тільки таку здалеку , я її грибочком підстригаю
Ло Шарик
• 27 марта 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Дуже прикольна! В мене, до речі, в хаті є така)) В когось не прижилась, викинули, я підібрала, служить мені декором. А тепер хочу й собі таку в дворі, вже живу)
Сиджу тихенько• 27 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Сильно збільшилась за 3 роки?
У меня за 6 лет выросла на 2 см.Такой себе карлик растет.
вкрации• 27 марта 2023
Моей 3 года
1.4м высота
Шелковицы ооочень много и она вкусная
В уходе не прихотлива
Хотя... может это я так думаю, потому что муж за садом ухаживает
1.4м высота
Шелковицы ооочень много и она вкусная
В уходе не прихотлива
Котя_люлю• 27 марта 2023
У нас две таких , растут и в высоту и еще больше в ширину. Муж постоянно подрезает их, они как зонтики. А мне нравится, чтобы ветки до земли были