пропало
KozaNostra_I• 27 марта 2023
Ответ дляКатруська
Закончиться нашей победой. ЗСУ разгромят русню, выйдут на границы 91 года. Пока русня будет у себя разбираться кто виноват и что делать, Украина присоединится к НАТО. Русня останется жить под санкциями и будет медленно гнить, пока не поймут, что они гавно, а не имперцы.
Ваш ответ не соответствует заданным условиям автора.
Ответ дляRocka Rolla
А я навпаки щось відчуваю що буде простіше ніж всі очікують, і в цьому році
В цьому році однозначно.
Svetlana-7070• 27 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Шукаю ще тут родичів
Ну ми з оборонкою сша не пов´язані як ваші родичі.
Espresso_caffe• 27 марта 2023
Враг отойдет так же как отходил с северного направления, Херсона и Харьковской области
Все случится внезапно
Santa-c3fa• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Так. І ніякого іншого сценарію не прийму
А у вас хтось служить, готові чоловіка чекати 5-10 років, або й не дочекатись, я ні. Територій в нас достатньо для населення, що залишилось, а людей втрачати не хочу, головне, щоб захід зробив все, і не залишив можливості напасти знову
Espresso_caffe• 27 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Буде контрнаступ, що відвоюємо, то й буде наше, далі мирний договір, раша забирає, що під її контролем, а нас озброять, так, щоб в них не було ні бажання, ні можливості ще раз напасти, по строкам 24 рік буде завершальним
Бррр меня аж покоробило на слове ’мирный договор’
С этими уродами не о чем договариваться
Ответ дляSanta-c3fa
Ваш текст жесть. А за що тоді воюють наші чоловіки? Аби ми на виділеному нам клаптику землі сиділи, а інший віддали? Місця ж вистачить, не б’ють по голові і дякую
Возрастная• 27 марта 2023
Ответ для6755346
Это когда такое говорили? Я наоборот слышала только риторику «никаких переговоров»
Я вже й не пам´ятаю. Може, десь влітку минулого року. Хіба що з того часу вони вже 10 разів по-іншому сказали....
Santa-c3fa• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Фінляндія втратила території, Ірландія-теж, дуже схожі ситуаціії, і все в цих країнах склалося більш ніж дуже добре
Veronika83• 27 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Я тоже такое слышала от авторитетных людей
Santa-c3fa• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Ми не фіни, свого віддавати не будемо і не пробачимо пролитої крові
Що за рекламні гасла?
Ответ дляSanta-c3fa
Как то грустно, а если мы не сможем отбить все?
KozaNostra_I• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Вам же хуже! Фрустрация тяжёлое состояние.
Svetlana-7070• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Хто ми? Чого ви на форумі зараз ? Бронік і каску в зуби і на передову
Я буду обережна,теж вважаю на сьогоднішній день ,як дописувачка попередня-усе вирішить контрнаступ.Якщо не складуться якісь форс-мажори(смерть кабаєва,переворот у них,землетруси по світі та ін)
Ответ дляМимо_шла
Летом все закончится, как минимум активная фаза
Восени
Forever_young• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Вы можете не принимать,но будет как будет.
Все на 91 год это лучший вариант!
Svetlana-7070• 27 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Удалено администрацией...
Я гасла такі не пишу.
Ми ми ми, хто ми???
В мене чоловіка уже 9 місяців в дома на має, діти не бачили батька 9 місяців і ротація невідомо коли.
Хто ми?
Ми ми ми, хто ми???
Хто ми?
Forever_young• 27 марта 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Все случится внезапно
Пусть будет жест доброй воли для наших ребят,и с минимум потерь для нас
Forever_young• 27 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
А у вас,кто то служит?
Vitalinka1987• 27 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
теж думаю, що приблизно так і буде