пропало
Ответ дляКатруська
Закончиться нашей победой. ЗСУ разгромят русню, выйдут на границы 91 года. Пока русня будет у себя разбираться кто виноват и что делать, Украина присоединится к НАТО. Русня останется жить под санкциями и будет медленно гнить, пока не поймут, что они гавно, а не имперцы.
Аминь
Ответ дляМария-a546
А ви десь побачили, що я написала навіщо нам той Донбас? Якщо будете уважні, то побачите, що всі новини і блохери переймаються переважно іншими містами,а те що на Донбасі гине кожного дея мирне населення про це СМІ воліє мовчати.
Журналісти переймаються містами, там де жертви максимальні. Фото та відео Мар´їнки облетіли весь світ. Маріуполь досі на вустах. Бахмут також завжди в новинах. Який Донбас ви мали на увазі?
ООН декілька разів на місяць оновлює дані про загиблих мирних.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляtetnes
Ось про полон і те як Українці проходили пів України, щоб рідних з полону забрати, як рятували чужих з полону, видаючи за своїх.
Ви зараз серйозно? Тобто, ви наразі силаєтесь на джерело Радіо Свобода, ну такий собі доказ. Вас навіть не засмучує, той факт, що історія переписується під кожну нову владу та її прибічників. Мені непотрібно доводити і читати сучасні переписи, мені достатньо трагедії в моїй сім’ї! Прадідусь, прабабуся (яка повернулася з концтабору і чомусь думала інакше, але радіо свобода, напевно видніше. (((
Ответ дляМария-a546
Дивно читати про Бандерівців, тому що навіть на Західній Україні знають, що вони були не білі і пухнасті.
Так німці , які створювали табори і робили мило, прикраси з людської шкіри, але то таке?!
Ніхто не обілює Гестапо чи Холокост, чи табори. Але так в селах звичайні німці доволі терпимо відносилися до мирних. Не поодинокі випадки коли підкармлювали дітей, мою бабусю підвезли додому з річною донькою.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляtetnes
Так жертви максимальні саме на Донбасі чи не так?!
Бахмут висвічується більш як фортеця.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляtetnes
А в моєї спалили все село, врятувало тільки те, що вони з мамою перебували в іншому селі у родичів.(
Клементина• 28 марта 2023
Пошла почитать темы годичной давности ’когда закончится война?’ в марте прошлого года таких много было.
Какие ж мы там наивные! - ещё неделя, ещё две ... ’Нет, две то много, мы столько не выдержим’ . Куча гадалок, которые чувствуют, что ещё неделька и все пойдёт на спад. Арестович, куда ж без него?
Того, кто писал про год, тут же в бан
А сейчас, я даже не знаю, что должно случится, чтобы закончилась война.
Того, кто писал про год, тут же в бан
Ответ дляМария-a546
Бахмут висвічується більш як фортеця.
На даний період так. Тому що самий гарячий фронт зараз в Донецькій/Луганській області. Чи мають змогу там працювати журналісти, так як в Днепрі, Київі, Харкові, скоріш за все ні.
С 24.02.2022 на окупованій Донецкій/Луганскій області 639 загиблих, на території підконтрольній Україні Донецкої Луганскої області на момент загибелі 3869 погибших
2651 загиблі на інших територіях.
поранені в Донецкій/Луганскій області -5385
інші території-6107
Як бачити поранених більше не в Донецькій/Луганській області
2651 загиблі на інших територіях.
інші території-6107
Ответ дляМария-a546
О боги. Радіо свобода не вгодила. Ви хоч би придивилася що це інтерв´ю Тетяни Пастушенко. кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту історії України НАН України.
Я і не збиралася принуживати факту ужасів у концтаборах Німенччини. Історія, що опирається на наукові докази і документи не перписується. ТОму в Рашці досі засекречені документи Другої Світової. Тому що там багато чого огидного і про СССР
До речі СРСР після війни перевезла приладдя з німецьких концтаборів до Гулагу і ефективно його використовув. А до Гулагу після війни попало багато, тих хто воював за СРСР, але попав у полон. А графа, чи були ваші родичі у окупації, ще довго була при прийомі на роботу
І Гітлер , і Сталін були людожерами, що разом розпочали другу світову
Киев_Елена• 29 марта 2023
Ответ дляМария-a546
Удалено администрацией...
Ответ дляNastyushaK
Ермак находится на верху и знает все ’расклады’ что называется.
У него информация о хороших новостях по тем же поставкам появляется раньше СМИ.
Да я слушаю и читаю этого парня.
А что это запрещено?
Если вы не забыли то Ермак приложил руку к освобождению Харьковской области от русни.
Именно он советовался и показывал план контрнаступления который разработали в генштабе американцам и они уже вносили туда поправки и давали советы!
Ермак это хороший и добрый парень. Патриот.
Да я слушаю и читаю этого парня.
А что это запрещено?
Ору
VasilisaLisa• 01 апреля 2023
Ответ дляLusapasika
плохой с вас адвокат.да и психолог тоже
Ой, ну звісно, тільки ви гарна 😆
Natalie 81• 17 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ні, незгодні - ні я, ні мої воюючі чоловіки. Так, без ротації вже більше року, але це не привід для демобілізації під час війни. Після перемоги - залюбки.
Повернення наших територій не дорівнює перемозі, Раша буде починати знову і знову.
Вы писали что в Германии,а муж ваш давно в Америке,так какие ваши мужчины воюют