Ужгород• 27 марта 2023
Franck Boclet Cocaїne. Чому така різниця в ціні?
Я в шоці. Був в мене відливант цього аромату, зайшла подивитись ціни і отетеріла. Чому така різниця в ціні? Це ж не 1 тис. грн., а майже 5 тис. На мейкап реально підробки чи як це пояснити?
Герцогиня• 27 марта 2023
У makeup с Брокардом часто большая разница на некоторые нишевые бренды.
Я свои изначально тестила и покупала в Брокард, повторно - на makeup или notino , 1 в 1, запах тот же, стойкость такая же.
В прошлом году даже рискнула Монталь на мэйк-апе заказать - все ок)
Ужгород
• 27 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Дякую за відповідь. Я поки що на флакон не назбирала, хотіла ціни подивитись і така різниця... Я років 7 тому на мейкапі замовляла парфуми і в мене претензій до них не було. Але я не дуже розуміюсь в парфумерії