Царевна_несушка• 27 марта 2023
Приливы в груди из-за чего?
После месячных начала наливаться грудь через 2-3 дня не сильно. Сейчас вот прям чувствую грудь увеличена и чувствую ее сильно. В чем причина?! Обязательно беременность?!
Мальчун-задирун• 27 марта 2023
У мене так було при вагітності. Відчуття, ніби якісь ’підземні’ потоки всередині. Тест зробіть)
Царевна_несушка
• 27 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так таке саме відчуття
З бісиками• 27 марта 2023
Може просто пролактин піднявся. Стреси, всяке таке. Можна аналіз здати. Таке не рідко буває.