ТигрЛьвович• 27 марта 2023
Дівчата, а чи справді через вітамін д вагітні менше хворіють на орві?
Мої знайомі розділились на 2 думки
Одні кажуть що це класно
А інші типу що це плацебо і не має чого пити все підряд
P.S. В лікаря запитаю
Цікаво також почути Вашу думку)))
Одні кажуть що це класно
P.S. В лікаря запитаю
Цікаво також почути Вашу думку)))
ТигрЛьвович
• 27 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А який зв’язок між вітаміном д та вагітністю? 2 дітей якщо що
Ну типу його завжди у всіх людей недостатньо
І його треба пити
Обов’язково вагітним
І його треба пити
Обов’язково вагітним
Ермолайчик• 27 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
І його треба пити
Обов’язково вагітним
І його треба пити
Обов’язково вагітним
Нічого подібного моі лікарі не кажуть. І спочатку здають аналіз, а потім призначають
Кастрюлька• 27 марта 2023
Віт д п´ється не для імунітету. Він допомагає засвоювати кальцій. Недостатність вітаміну д не даватиме засвоїтися кальцію, навіть якщо ви його їстимете ложками. В Україні рекомендують вживати профілактичну дозу віт д цілорічно.