Belosnezka1980• 27 марта 2023
Так спать хотілось, але вже й сон пройшов. Хоч бахів не чула, та все одно стрьомно(
БрЮнЕтОчКа77777• 27 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Київ хтось щось чув? Бо я ні поки...слава богу, але вже страшно
было очень громко
Люсильда.ua• 27 марта 2023
Ответ дляKaterionOK
Я в області, дуже чутно (7 разів (
Мабуть я з іншого р-ну. Були вибухи в Києві (Святошинській та Оболонській), от хто поруч - ті й чули.
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Там щось гуде на вулиці, чуєте?
В мене теж гуде, здається, що це вітер. Але ще чую двоколісний придурок, точна по землі.
trickywicky• 27 марта 2023
Ответ дляanonimka
я только мусоровоз гребаный проводила взглядом....
Таким взглядом...
Блина, я сколько донатила за ловца шахедов - а теперь вопрос блин - ГДЕ ОНО??????
Таким взглядом...
Удалено администрацией...
healer09648293• 28 марта 2023
Ответ дляopium_black
Може мобільше ппо
trickywicky• 28 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Домогосподарка, якась намахана, в особисті пише
Що саме пише?
opium_black• 28 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Що хоче від вас? Координати?
глазурька1• 28 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Тут про неї навіть тема була, пише гадості в особисті. Намахана якась
Snow bunny• 28 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Не читайте. Хай пише
Леди на мопеде• 28 марта 2023
Ответ длякатерина12009
І ноги
Бля Да шо ж воно так громко
Я уже... голову утром мыла
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
Ох, поверьте - то с ваших красавчиков узких шубы поснимали посмертно, продали и теперь у нас вся страна ходит в шубках)
Не только ж вашим женам гордым хозяинам черных мешков носить шубки) Ой, простите, их же забирают после снятия роликов о трупиках) Печально)
opium_black• 28 марта 2023
Ответ дляМайя15
А піона як пить ,скільки?
Пригадала як мені від нервів давали - піон, корвалол й ще два. Єдило рідкісне. Але, допомогло