a.ostroverh• 27 марта 2023
Ответ дляMozarella
Я уже не считаю даже
Но громко у нас капец сегодня
Та да
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Дівчатка, Київ, як Ви там? Я на дачі виходила на вулицю. У нас нічого не чути. Хто мене знає, той в курсі, де моя дача. Але тут сховатися немає де.
Було громко, зараз затихло
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляnoree
Світло у всіх є?
Хтось у Вані в коментах написав, що вже відключили((
Все пішла в душ
whenallissaidanddone• 27 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Київ хтось щось чув? Бо я ні поки...слава богу, але вже страшно
Я слышала. Но мой пост удалили почему-то. Хотя выше было много ’уточнений’
a.ostroverh• 27 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Лисий ховається?
Нет
Он и под Бородянкой не прятался
Какой-то бесстрашный кот
Малая перетащила лежанку к себе на подоконник, я пока курила, они обустроились)
Он и под Бородянкой не прятался
Какой-то бесстрашный кот
healer09648293• 27 марта 2023
Ответ дляanonimka
Блина, прелесть первого этажа - выглядывать бессмысленно, а нервишки-то треплятся(((
Жесть...мені вже здається що чую як щось гуде

whenallissaidanddone• 27 марта 2023
Ответ дляUkrainika
Сижу с краскрй на голове. Надо смывать идти, наверное… но что-то неуютно.
Вы ДО обьявления тревоги начали красить волосы?
healer09648293• 27 марта 2023
Ответ дляjudit
Лучше чем высокий, у меня окна дрожат, а подруга внизу вообще не слышит.
А якщо дім завалиться? То тим хто нижче гаплик(
Snow bunny• 27 марта 2023
Ответ дляLv1107
Такого давно не було( І чути летіло рядом, і зарево , і горіло, страшно(
Щойно?