Бжоли-бандерівці• 27 марта 2023

Яке дерево ви мрієте посадити у себе на дачі, але поки відкладаєте?

Звиклі всім сорта, екзотичні або декоративні, немає значення
КохайтесьЧорнобровi• 27 марта 2023
облепиху шиповник липу и сосну
Червона калина• 27 марта 2023
Сливу мирабелу и якісь добрі абрикоси. Великі і соковиті. В цьому році по парі деревинок куплю. Бо в тому на ліщіну розорилась , та обновила малину, смородину.
Червона калина• 27 марта 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
облепиху шиповник липу и сосну
Облепиха там деревинка одна чоловічого роду, а інша жіночого. Їх тільки в парі беріть, а то ягідок не буде.
КохайтесьЧорнобровi• 27 марта 2023
Ответ дляЧервона калина
не знала, Дякую
мимАпроходила• 27 марта 2023
Сосну
автор Бжоли-бандерівці • 27 марта 2023
Ответ дляЧервона калина
Розглядали чорні абрикоси, гібрид зі сливою?
Снегопадка• 27 марта 2023
Гліцинію й гортензій побільше
ТаПрямТам• 27 марта 2023
Хурму хотела бы
Ищу Аленя• 27 марта 2023
Инжир и инжирный персик
Червона калина• 27 марта 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я їх пробувала, добрі. Але все ж хочу якісь тіпа ананасних. Наче так.
Просто болталка• 27 марта 2023
Дерен (кизил)
mangyst• 27 марта 2023
Хурму
Ласунка• 27 марта 2023
Нектарин.
Докладальниця• 27 марта 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
В мене є. Не дуже мені подобається
Червона калина• 27 марта 2023
Я теж хурму хочу, але боюсь чи не померзне. Я персики в морози кутала в тому році і поза тому.
Докладальниця• 27 марта 2023
Інжир хочу спробувати
автор Бжоли-бандерівці • 27 марта 2023
Ответ дляДокладальниця
В мене є. Не дуже мені подобається
Смак не дуже?
Докладальниця• 27 марта 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Смак не дуже?
Вони великі, трохи більші за абрикос, шкірка кислувата як сливова, а м´якуш червоно-помаренчевий більш солодкий. Але мені гарна абрикоса або солодка слива смачніше. І дерево якесь примхливе, то хворіє, то його щось їсть...
Хочу в БАНю• 27 марта 2023
Я откладывала, а потом таки посадила - крупную шелковицу (она ещё и пальцы не пачкает, и очень сладкая) и яблоню фуджи. Сомневалась, что стоит, особенно яблоню. У нас фуджи растут не такие вкусные(

Попробовать только шелковицу успели, первый год как начала плодоносить. Яблонька тоже уже начала цвести, но в первый год два яблока сбросила.

А сейчас я не знаю, когда туда безопасно будет поехать и что там сохранится на тот момент(

Не откладывайте ничего, девочки. Сажайте, пусть растёт и радует.
masterim• 27 марта 2023
Навіть не знаю як те дерево називається
Ягоди як у горобини, тільки червоні і крупніші, а листя на дубове схоже, але трохи більше.
Побачила біля метро Дорогожичі восени
Malya• 27 марта 2023
Липу і магнолію дуже хочу...
Malya• 27 марта 2023
Ответ дляmasterim
Навіть не знаю як те дерево називається
Побачила біля метро Дорогожичі восени
Це бояришник, глід українською
Шотуткоїться?• 27 марта 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
облепиху шиповник липу и сосну
посадила лето назад липу и 2 сосны) пока растут) участок 5 соток минус дом и котлован)
Шотуткоїться?• 27 марта 2023
Ответ дляЧервона калина
Сажаю уже третью абрикосу ананасных сортов. Был ’Шалах’, пропал. Сначала дал 2 абрикосины и на следующую весну завял на корню. Сейчас высадила ’Цюрюпинский ананасный’ - чето ягодки у него не сильно ананасные. Все куплены в Деметре. Шалах интереснее, но его мало где можно найти, Деметра уже не выращивает.
Шотуткоїться?• 27 марта 2023
Боярышник тоже хочу. Как-то купила у женщины на рынке крупный, как крупные райские яблоки. Вкусный, хоть его много и нельзя. Саженцев такого не встречала, он не популярен.
Плакулька• 28 марта 2023
Редиску, поки мороз не вдарив
Людима• 28 марта 2023
Вербу (иву) Хакуро-Нішикі на штамбі хочу та все відкладаю
Тирамісу на терасі• 28 марта 2023
Цветы хочу посадить первый раз в жизни)
Закусенец• 28 марта 2023
Різні посадила б, та не ростуть, близько грунтові води. Тільки шовковиця і залишилась. Тому саджаємо виноград.
masterim• 28 марта 2023
Ответ дляMalya
Це бояришник, глід українською
Серьйозно? Завжди чомусь думала, що глід це кущ