Басноплетка• 27 марта 2023

Ви б допомагали?

Ми самі з франківську . Тобто тут ситуація більш менш .
Є родичі які не працюють і мають двоє дітей
Іноді сестра виходять на роботу заробляє 6 тисяч іноді 8.
І вони весь час без грошей . Чоловік її ніде не працює і ніколи не працював
І вічне ниття що немає грошей
Раз допомогли. Два три і так вжп роками періодично. Що робити в такій ситуації? Той її сидить і в одне місце навіть не чухається
Selena-8b15• 28 марта 2023
Жаль детей, не повезло с родителями.
Но автор, вы же не будете их содержать? Нет. Сестра и муженёк идут на работу. Не хотят? Ну пусть голодают. А вы не поддавайтесь на истерики, что дети голодают.
Пушап Мі мі• 28 марта 2023
Автор, и еще. вот вам про треугольник Карпмана (только помните что вы большое количество времени и Жертва и Спасатель, а не только Спасатель :)). Вот сейчас вы у нас тут на Советчице в роли Жертвы :)) Вы 100% в этом треугольнике сидите безвылазно. https://alexus.com.ua/trikutnik-karpmana-shho-ce-t... обязательно прочитайте и сделайте выводы и действия по выходу (если конечно не поймете, что вам это все на самом деле нравится :)).
автор Басноплетка • 28 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Як ви вважаєте, вона це говорить саме для того,щоб ви запропонували їй гроші чи просто пожалітися?

Що сказала,коли ви принесли гроші?
Дякувала дуже
І не знала б що робити без мене
Selena-8b15• 28 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Дякувала дуже
І не знала б що робити без мене
Мужики вообще обалдели.
harchushyn• 28 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Дякувала дуже
І не знала б що робити без мене
Якщо писати прагматично -вона досягнула того,що хотіла .
2 ...і не знала,що робити без мене...

Можливо прийняла рішення,котре б змінило її життя. А ви її не дали цього зробити.
Добрими ділами встелена дорога до пекла..

3 Ви чули щось про ’созалежність’?
Кундалина• 28 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Дякувала дуже
І не знала б що робити без мене
На работу п*здовать вместе со своим лодырем, не знала она
Я_не_аноним_100%• 28 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Отакий безвихідь шо то жесть( мені ж потім той кусок хліба в горло не лізе
Вам дуже вірно написали, щоб з кимось домовитись і ’пропонувати’ працю. А якщо от прям зараз дітям їсти нема чого - запросіть до себе, звісно треба накормити. Якщо дійсно все так погано, прийдуть. А мужик навряд прийде до вас їсти, то посидить на макаронах і буде йому якийсь стимул.
Просто каралева• 28 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Дякувала дуже
І не знала б що робити без мене
Ви годуєте не дітей, а чоловіка сестри((
Наступного разу скажіть що грошей немає, хай її чоловік піде розгрузить вагони і вам дасть грошей бо немає ща що їсти.. Або хай кредит бере.
Це її життя, наслідки свого вибору...діти не винні. Заберіть їх до себе, або хай приходять тільки діти до вас їсти..

А ви впевнені, що вас не дурять?? Може вони на машину збирають? Ви не питали в сестри, навіщо їй той, хто не годує дітей?? Чому його не кине, жити стане легше - не треба зайві штани годувати!!