Басноплетка• 27 марта 2023

Ви б допомагали?

Ми самі з франківську . Тобто тут ситуація більш менш .
Є родичі які не працюють і мають двоє дітей
Іноді сестра виходять на роботу заробляє 6 тисяч іноді 8.
І вони весь час без грошей . Чоловік її ніде не працює і ніколи не працював
І вічне ниття що немає грошей
Раз допомогли. Два три і так вжп роками періодично. Що робити в такій ситуації? Той її сидить і в одне місце навіть не чухається
автор Басноплетка • 27 марта 2023
Ответ дляКундалина
Это называется манипуляция, она вам позвонила, на жалость надавила, а вы потом себя виноватой считаете, что ее дети голодные и бежите $ нести
ви не повірите
Я мала сховані 1500$. Які відкладала чесно можете не вірити довго..
200 занесла їй..
автор Басноплетка • 27 марта 2023
Ответ дляПешеходик
Город вам вскопати чи ще щось
Немаю городу . Живу сама на зйомі
Кундалина• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звичайно їсть.
Але мені важливо аби діти поїли….
Короче я не щось не знаю що робити((
Заняться своими детьми, а у тех детей есть родители и это не вы
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
я відчуваю не те шо злість а якусь незрозумілість типу чи ти зупинишся чи підеш далі
Багато думаю як жити далі
Воно здаватиметься вам не по темі, але мусите розібратися з тим ,що відчуваєте .
Але ви не даєте собі відчути, бо тільки виникає ця емоція, ви її блокуєте-такине можна, тому у вас ’незрозумілість’.
Незрозумілість в емоціях-незрлзумілість в думках-незрозумілість у ваших вчинках.
автор Басноплетка • 27 марта 2023
Ответ дляКундалина
Просто як себе поводити коли вона дзвонить і каже : ні копійки вдома нема от взагалі
ОдинРазНадетое• 27 марта 2023
Конечно же нет. Они инвалиды? Поощряете лодырей.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Багато думаю як жити далі
..ти зупинишся чи підеш далі...
ви про себе чи про сестру?
Кундалина• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Ответить, чтоб гнала своего мужика на работу, спросите а как Коля лежит на диване, зная, что его дети голодные? Вы реально не понимаете, что вам используют?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звичайно їсть.
Але мені важливо аби діти поїли….
Короче я не щось не знаю що робити((
“Хай твоя милостиня запотіє в руках твоїх, перш ніж ти дізнаєшся, кому її даєш”.
Ці слова навчають відповідально та з розсудливістю подавати милостиню тим, хто її дійсно потребує, а не тим, хто, вибачте, паразитує на милосерді та співчутті. Таким людям наша милостиня навіть може зашкодити, ставши сприянням для різних гріхів та вад.

Розумієте про що тут?
Околовита• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звичайно їсть.
Але мені важливо аби діти поїли….
Короче я не щось не знаю що робити((
А ви впевнені, що там діти дійсно голодні? Бо ваша фраза, відносно того, що у вас зараз з грошами тяжко, можете дати лише якихось 200$ виглядає дивно
Пешеходик• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Немаю городу . Живу сама на зйомі
Тоді не допомагайте, самим скрутно
Нетутешня• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Немаю городу . Живу сама на зйомі
Боже який жах. Мало того, що в себе майбутнє крадете, бо всяке може трапитись і собі б збирали для своєї сім’ї , та ще й в них, бо без дотацій може б та істота з безвиходя пішла б на роботу, а так сидять чекають кешбек від вас
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Я ж вам писала.
Казати ПРАВДУ.

Мені так шкода. Це ж так і є,вам шкода?
Можете ще реальнішу правду-мені так шкода,що твій Вася не йде на роботу і у вас немає грошей.
tereska• 27 марта 2023
Накидайте їй посилань на вакансії для чоловіка, скажіть, що це все чим би ви могли допомогти. А так будуть доїти весь час.
Да будет так• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
ви не повірите
200 занесла їй..
Боже, авторе, вас просто доять.вибачте. А ваша родничка навіть не рухається. Вона знає що можна пожалітися і воно само якось владнається. Це просто жесть. Так шкода ваших грошей
Да будет так• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Сказати що розумієте її почуття. Вона до вас з емоціями і ви до неї з емоціями.
PmB• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звичайно їсть.
Але мені важливо аби діти поїли….
Короче я не щось не знаю що робити((
На ваши деньги есть жлобина ледачая. Вам норм?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Як ви вважаєте, вона це говорить саме для того,щоб ви запропонували їй гроші чи просто пожалітися?

Що сказала,коли ви принесли гроші?
Бюст Березуцкого• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Розумієте я зараз сама вжп в складній ситуації
А тут вона дзвонить - дітей нема чим годувати. І типу не просить а потім яа я маю їсти якщо чую що там діти голодні ((
Манипуляции. Скажите, что у неё почки есть пусть продаёт.
Пушап Мі мі• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звичайно їсть.
Але мені важливо аби діти поїли….
Короче я не щось не знаю що робити((
смотрите, вы хотите быть ’добренькой’ или по настоящему доброй, чтобы ситуация изменилась?
если добренькой, продолжайте в том же духе. Все останется таким же на года, ну вероятность, что дети такими же вырастут их.
Если хотите, чтобы ситуация изменилась (покрайней мере дать на это шанс), измените поведение.
На каждый ее звонок начинайте жаловаться ей в ответ. вот также. с теми же интонациями, что она вам. На ее: а что же делать? вы: ай-ай, ума не приложу, сама в шоке, как жить.. господи, сложно то как... и все
следующий ее шаг, я вам гарантирую!!! будет таки прямая просьба дать денег накормить детей хоть чуть-чуть.. (просто пока ей этот шаг был не нужен вы и так давали). Вы должны быть к этому готовы. Реально подсуетитесь, договоритесь с кем-то из знакомых, что дадут подработать (даже если деньги вы заплатите, просто, чтобы сестра об этом не знала). Реально что-то простое: огород вскопать, мусор в гараже убрать или что там они с мужем умеют. И на ее, дай денег вы: боже, я ж говорила, так тяжко, у самой нет вообще... вот у меня по акции пакет макарон 2 штуки купила, один могу дать... ой, кстати Васю/Петю спрошу, ему вроде помощь нужна была... может подработку вам подкинет. И перезвоните через полчаса скажите, да! есть подработка, вы сможете заработать детям на еду!
Ну и так по кругу, если надо. Только этот Петя/Вася должен быть надежный, чтобы не сдал, что это ваш общий заговор.
Вот так да, так может получится ее выдернуть из этого всего.
А если кусок вам в горло пока не лезет, ну не ешьте, поголодайте тоже. Но дайте же шанс, наконец, им начать жить как взрослые люди...
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
ви не повірите
200 занесла їй..
Відгадайте загадку.
Скільки грошей залишиться у вас у заначці, якщо ,не дай Бог, хтось із дітей захворіє чи попаде в лікарню, якщо ви далі відчуватимете почуття обов´язку перед сім´єю сестри?
Успокойся_Успокойся• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Продуктами домопожіть. Одна справа якщо це тимчасові труднощі і зовсім інша, коли так роками. Я в шоці, що чоловік ніколи не працював. А чим він займається? Чому не працює?
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Пильнуйте за язиком .
так вона правду написала
LIANA171185• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та звідки ж я візьму цю роботу їм.
Вони вже так роками…..
Ну значит их все устраивает,раз они давно так живут.Вы помогли,родители помогли,друзья помогли(если такие есть) и все,можно не напрягаться.
Кажись,пора вам кормушку прикрыть.
TaFo• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Та я сама без можливостей фактично
Але коли кажуть ні копійки і вдома двоє дітей то іноді можу допомогти якихось 200$ дати грубо кажучи..
не надо. скажите, пусть приведет к вам детей, вы покормите.
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так продукти з´їсть непрацюючий мужик.
Да будет так• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
ви не повірите
200 занесла їй..
Если что 200 долларов это столько сколько она зарабатывает в МЕСЯЦ!!! Причем в удачный. Вы реально балуете и раскармливаете паразита
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
і у вас нема- так і поводити. Двоє здорових лобурів, не каліки, не інваліди - вперед годувати дітей.
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляharchushyn

Розумієте про що тут?
harchushyn• 27 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Пильнуйте за язиком .
Тут всі характеристики співпадають, слово в слово.
І ви розізлилися,у вас протест.

Так що ж у вас зломане,що ви не протестуєте,коли сестра вас робить саме цією ’лохушкою’.?
ПРОТЕСТУЙТЕ!!!
ЗЛІТЬСя,бо вона робить з вас лохушку-простака, який дозволяє себе обманювати, потенційну жертву злочинця..