Gala-1986• 28 марта 2023

Допоможіть розшифрувати сон

Сон: йду по рівній дорозі за мною знаю і чую, що йдуть дві мої колеги і щось шепчуть, потім я обертаюся, а вони говорять що в мене липка на штанях, я шукаю і таки є дірка на спині і тут я вже сиджу і зашивати беруся, спочатку чорною ниткою а потім вирішую, що білою буде краще і залатала все.
Що означає сон???? Допоможіть розшифрувати. Дякую
militskis• 28 марта 2023
Щось провтикаєте по роботі, колеги підкажуть, ви зможете виправити найкращим чином для себе.