Я_не_аноним_100%• 28 марта 2023

Чи можна по лініям руки взнати скільки дітей буде

Україна понад усе!• 28 марта 2023
нє
Даха-сваха• 28 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
нє
чого?
harchushyn• 28 марта 2023
Ні
Україна понад усе!• 28 марта 2023
Ответ дляДаха-сваха
чого?
це вже 2 питання. Ви спитали, чи можна взнати. Кажу, що ні. По лініям має бути троє. Реально 1
Gala-1986• 28 марта 2023
Так збоку на ребрі долоні там і лінія шлюбу і скільки діїтей
МастерЮля• 28 марта 2023
Можливо, але треба знати куди дивитись. Якщо конкретніше, то під мізінцем знайдіть лінію шлюбу і від неї вертикальні лінії - це діти
Так точно!• 28 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
Яка рука права ліва?
Верочка 100%• 28 марта 2023
Можливо. Але там же і ненароджені, тому можуть бути похибки
Шкідлива молекула• 28 марта 2023
Можливо. Мені спеціаліст сказав навіть точний мій вік в якому народиться дитина, і вік коли станеться викидень
МастерЮля• 28 марта 2023
Ответ дляТак точно!
Яка рука права ліва?
на обох, одна рука показує скільки дано по долі, інша - це ваша воля і реалізація материнства, ви ж теж впливаєте на цей процес.
Так точно!• 28 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
Тоді в мене все сходиться,але дуже хочеться змінити ще(
Так точно!• 28 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
На правій руці 2 одна велика і маленька, це дитинка яка померла,на іншій одна велика( шкода я хотіла ще б(
МастерЮля• 28 марта 2023
Ответ дляТак точно!
народжуйте, якщо є бажання. Воля і сила бажання творять чудеса. А лінії на долоні змінюються на протязі життя, немає причин сумувати і сприймати лінії, як вирок, що дітей більше не буде
Так точно!• 28 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
❤️❤️❤️