Пушка заряджена• 28 марта 2023
1 куб газа в месяц всего?
Сдаю квартиру одной женщине з дочкой. Она в месяц использует только 1куб газа. Фото счетчика я желаю сама. И вот я даже 12 февраля пришла сделала фото 00265.... а вчера 27 марта 00266. Как такое может быть? Юольше месяца прошло и только один куб?
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Ну так выходит что да
Газ.колонки немає в квартирі вірно?
Пушка заряджена
• 28 марта 2023
Ответ дляТримаю свічку
Газ.колонки немає в квартирі вірно?
Газова плита є, нею вона користується ж
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляКопуша
Та ну, бретаріанці напевне
В мене подружка на сироїдстві, то газ.плита зараз як частина інтер´єру
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Газова плита є, нею вона користується ж
Газ.плита не бере багато, газ колонка основний споживач газу в квартирі, якщо не автономне газове опалення
Пушка заряджена
• 28 марта 2023
Ответ дляТримаю свічку
Ну у мене теж тільки газова плита і я живу одна зараз, ну 3 куба газу кожен місяць використовую...хотя готую не багато теж
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляКопуша
Та ну, бретаріанці напевне
В Україні бретаріанцем взимку не виходить бути, знаю одного такого, в мин рокі переходив на живлення сонячною егергією...не вийшло нічого путнього, лиш сильно загострилась хроніка
Копуша• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Заздрість це погано
Пушка заряджена
• 28 марта 2023
Ответ дляКопуша
Заздрість це погано
Заздрість тут ні причім...боюсь що хімічить щось із лічильнтком, і потім проблеми можуть бути у мене
Копуша• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Так ви ж робите фото лічильника, хіба не видно пошкодженої пломби чи іншого втручання?
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Знаю жіночку, живе сама, в неї 1 куб.води в місяць розход. Її син дивується своїй мамі.
Пушка заряджена
• 28 марта 2023
Ответ дляКопуша
А як я можу бачити? Вона ж її може знімати коли захоче
Тримаю свічку• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Якщо людина звикла до електропристроїв , їй простіше користуватися ними.
Золота орда• 28 марта 2023
І що, що 1 куб? У мене витрати газу на трьох- 3 куби. Їмо нормально, я, чоловік і син. Мене цікавить інше: люди без лічильника у нас в місті платять 10 куб за 1 прописаного, куди воно дівається? Розумію, хтось тільки каву п´є, а хтось пиріжки смажить, але все ж таки?
Бабка-байкерша• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Я живу одна, в мене за 2 місяці один куб газа виходить, іноді трохи більше. Готую гриль електричний, духовка електрична, кавомашина, мікроволновка. Взагалі мало їм і мало готовлю,
Копуша• 28 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
.
Бабка-байкерша• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Та не буде ніхто хімічіть із за 1-2 кубів газа, не хвилюйтеся
Единорог помог• 28 марта 2023
У меня жила пара, расходовали 1-2 куба.У них была своя мультиварка.
ВаршавскаяЮ• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Всего 3 куба? Как-то мало
Пушка заряджена
• 28 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Бачу що на газовій плиті готує
палка-копалка• 28 марта 2023
А мене цікавить якого лєшего ви претесь фоткать лічильники, ще й по вуглам заглядаєте, як сдали квартиру в оренду?
Сиджу тихенько• 28 марта 2023
Духовка электро? Мультиварка, микроволновка.
Я одна, у меня газа в месяц меньше 1 куба, если свет есть конечно...
Котомафия• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Бачу що на газовій плиті готує
Чесно, вибачте, але ви мені виглядаєте не зовсім адекватною зі своїм кубом і з розгляданням поитки, якщо шось я здаю 11 квартир.
А ще готую щодня, використовую 1-2 куби газу максимум. Нас троє
ГендиреХтор• 28 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Нас трое. 2-3 куба газав месяц.