Точная копия плова• 28 марта 2023
Потрібна допомога востановити повідомлення в вайбері
Дівчата, можливо є хакери, не можу знайти в інеті як востановити повідомлення в вайбері. Дуже потрібно.
Дурацька звісно ситуація, але ж....
Отримала погрозу від незнайомого номеру, це сусід з дому, поставила спам і номер заблокувався і повідомлення видалилося. А я потім додумала, що можна ж було це все діло репостнути в загальну групу осбб, щоб люди знали хто їх сусіди. Але не можу знайти як(А ще на роботі відругали, що чоловіку не показала... Є інформація про резервне копіювання, але у мене з диском не було синхронізації...
Дурацька звісно ситуація, але ж....
А що таке?• 28 марта 2023
Напишите ему:
Случайно удалила сообщение и не успела его прочитать. Повторите пожалуйста
Ms. Откровенность• 28 марта 2023
Поищите в заблокированных его номер. И разблокируйте. Должно быть видно сообщение. Если он не удалил
Точная копия плова
• 28 марта 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Номер разблокувала, але повідомлення не повернулось(
Точная копия плова
• 28 марта 2023
А якщо на компютері зробити переустановку? Підтягнеться чи ні?