Швидкоруч• Изменено 28 марта 2023

Рассматриваете ли вы такого мужчину?

Познакомилась с мужчиной. Из плюсов:
-нет детей,несмотря на бывший брак;
- заботливый;
-щедрый;
- хороший любовник;
-внешне симпатичный;
- работа есть,узкий профильный специалист (ранее доходы были до 200 тыс грн);
- перед интимом на мою просьбу сдать анализы,без вопросов сдал на все что можно,включая вич и гепатиты;
- влюбился очень,прямо крышку снесло.

Из минусов:
- нет своего жилья ( в браке куплена за 5 лет им квартира,но в разводе поделена пополам,документы на полжилья есть);
-старше на 8 лет меня.

Сейчас деньги есть на съем,но дело идет же не к молодости. Человек понравился,но умом понимаю,что отсутствие жилья - огромный минус
Рятівник Малібу• 28 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
да,только потом ганяют по гинекологах и лечат хламидиоз и прочее. даже не хочу обсуждать. я уже раз попалась. те кто на себя наплевательски относятся- могут спать без анализов с кем попало. презики ,увы,не спасают. проверено
А ясно тоді ваші заскоки
Рятівник Малібу• 28 марта 2023
Ответ дляБува і таке
Что вас удивило?
Починаючи відносини з недовіри,це нічим гарним не закінчується як правило.
Бува і таке• 28 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Вы пошутили?
Садова гойдалка• 28 марта 2023
Автор, ваша тема мало кому нравится, и даже не из-за зависти, как вы могли подумать, а из-за очень рационального и сухого подхода. Видно, что вы его не любите и только ищите повод придраться.
Зачем портить себе и мужчине жизнь?
автор Швидкоруч • 28 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Капець ви щей з принципом,а щей щось там вимагає
Аякже. Як падати.то з гарного коня...
автор Швидкоруч • 28 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Після прохання про здачу аналізів-ви б були послані далеко і надовго.
На місці чоловіка я б так зробила, реально хай втікає.
Так говорять нерозумні жінки. А ті які ровпжають себе то не лягають в ліжко бігом і не вірять словам що він здоровий. Потім якщо шо- вигрібати будете ви. І в і іншим буде пофіг віч чи гепатит с у вас. Моя гінеколог каже те саме. Хочеш інтимних стоскнків- через аналізи.бо вона бачить скільки до неї прихолять і лікуються. І таким чоловікам респект які дбають про здоров´я своїх коханих а не розказують на словах що вони здорові. А потім виявояється він роками безсимптомно носить букет. А презик далеко не завжди рятує. Ризикувати ніхто не хоче і пити потім таблетки жменями.
Капитанша• 28 марта 2023
Так, розглядала б, чому ні? Якщо вміє заробити, то й на житло ще заробить. А якби його житло було в Маріуполі чи Ірпені?
автор Швидкоруч • 28 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
В мене однокоасниця померла від віч з великої довіри до хлоаця. Боже.який маразм. Купа віч.гепатитів.хламідіозу..про які не знає людина..довіра коштує життя.а безпечні з довірою вмирають молодими. Де гарантія що людина не хвора на гепатит с і віч?з його слів???? Серйозно???
Рятівник Малібу• 28 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Блін ви серйозно зараз???
Від віч померти не можна!
Це раз .

Є інкубаційний період
Це два.
автор Швидкоруч • 28 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Блін ви серйозно зараз???
Від віч померти не можна!
Це раз .

Є інкубаційний період
Це два.
Віч перейшов у спід і все. В 28 років. Від великої довіри. Була молода.гарна.перспективна