Садова гойдалка• 28 марта 2023

Діти пропустили рік в українській школі, наздоганяти/ іти ще раз той самий клас?

Рік польської школи, ні про що. Вивчили мову трохи. Що робити з українською школою? Онлайн не вчилися.
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ну так планируйте хоть что-то
Ми до 24.02.22 планували.

Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А якщо дати хабар або\та мати ’кума, який все порішає’, то і взагалі все можливо
Та хабар ще попробуй засунь. А як є знайомі - то так, це краще. Автор пише що працювала в школі. Вона собі порішає як треба. I без хабарів усіляких.
Вакцениро Вона• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Да начинается. И там ничего не выучили и тут много упустили… бассейн это прекрасно. Но к аттестату не пришьешь
Ну и что? Ничего трагичного не произойдет даже если и дети в школу второй раз в класс пойдут.
Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
В класі доньки (3 клас) повернулись діти, які виїхали в лютому.
Тобто рік тому
Тоді вони вчили 90+3, 60-2.
Тепер вчать:
(453+347):200*(560-120*4):16
Або 4/9 від 225 =
5/8 від ? = 75.
З укр мови вчать розбір частин мови - прислівників, займенників і т.д. - початкова форма, особа, член речення, відмінок, кількісний чи якісний, конкретний чи абстрактний і далі.
Розібрати текст - яка тема, тип, будова, жанр, стиль, форма.
На англійській текст на сторінку переказували.

Діти в шоці. Не тягнуть. Не розуміють. Ще й повернулись посеред року і літа не було, щоб з репетитором підтягнути.
Пішли у 2 клас, як раз теми, на яких зупинились при від´їзді. І то доводиться згадувати
Це інтелект чи крила успіху?
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Треба було уже брати онлайн, щоб діти не втрачали рік. Але дітям важко буде вчитись в обох школах, особливо якщо це вже 6+ класи. Я в такій ситуації зарас. Цей рік якось відмучається дочка, а на наступний рік я не знаю. Можна взяти екстерн і тупо здати хоч на 5-6 балів, головне щоб корочка була. Це напевно всеодно краще, ніж взагалі без нічого.
Перший семестр здав аби як. Але зналь нема.
Угги_в_горошек• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Мені головне щоб діти були здорові і спокійні, рік пропустити не бачу проблеми абсолютно.
Автор, вот это самое главное, физическое и психическое здоровье детей. Нафиг надо та школа, чтобы ребенку двойную нагрузку нести, нашим детям и так стресса хватает. Тем более средняя школа, нагрузка намного больше чем в началке.
ДваДваВісім• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це інтелект чи крила успіху?
Крила.
Але в НУШ подружка доньки вчить схоже. Відставання у них є невелике.

Ms. Доброта• 28 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
схиляємось що підемо ще разу другий клас.. навіть не знаю. Я Вас автор дуже розумію бо великий дисонанс виходить, дитина досить добре володіє іноземною і математикою, але усе те інше з п´ятого на десяте..
Багато хто вчився онлайн в Україні також підуть повторно, бо толком не вчили.
Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
Не слухайте брехні, навіть педагоги зі стажем 10 років не можуть пояснити абсолютно все у 5 класі.
)))) навіть за комплімент це прийму ))))
Синиця у спідниці• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А я згодна з вами. Вважаю, вашим дітям дійсно це було на краще.

Мы не виїзджали з України, школа - лише онлайн (бо з Харкова). Ну, не те щоб марно рік навчались, але я бачу, що дуже неефективно( Думали перевести в місцеву школу, щоб оффлайн, але ми ж впо. Скільки тут житемо - невідомо. Та й дивлюсь, місцеві також то онлайн, то у сховищі.

Мені здається, не складно буде наздогнати тих, хто цей рік навчався в Україні. Я б, якщо чесно, усіх залишила на другий рік, коли війна закінчиться. Щоб мати нагоду перевірити знання та заново пройти те, що впустили через війну.
Шмоточницаца• 28 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
знаю.. в нас то сирени, то світла нема, навчання тільки онлайн.. то ж поки нема куди повертатись, тільки на західній місце шукати..
Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Крила.
Абсолютно дурні крила ці. У НУШ такого немає, навіть не починайте доводити, бо ви точно неправі ))) Я експерт у порівнянні крил та нушу )))
ДваДваВісім• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Я бы отдала на год меньше - с того момента, на котором закончил. Стресса меньше. И аттестат будет нормальным
ПультОт_БМВ• 28 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
Куди підуть повторно? Якщо в них буде атестат по закінченню року?
Ms. Доброта• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Приймайте як хочте свою завищену самооцінку.
Магиня• 28 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ну это самое разумное решение будет в данном случае
Ms. Доброта• 28 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
За заявою батьків.
Магиня• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мой в третьем, нуш, примерно тоже самое, только страницу Английского не пересказывают.
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Я так і вирішила. Зараз думаю як зробити краще.

Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Таки почалось ))))
Ms. Доброта• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це інтелект чи крила успіху?
на нуш схоже, дивлячись чий підручник і яка вчителька.
Магиня• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Таки почалось ))))
Ваши что проходят? И что значит началось?
АляМ• 28 марта 2023
Якщо діти не вчилися в укр.школі і не будуть мати атестацію за ці класи, то за доповненям Положення про переведення ви маєте право написати заяви по кожній дитині і залишити ще один раз в тому ж класі.
Якщо взагалі хочете кинути укр.школу, то можна при поверненні за потреби здати визначення рівня і піти в клас за віком. Не проблема.
ДваДваВісім• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
У нас Крила - супер.
Претензій майже немає.
І це моя вчиться середньо.
Але у нас класний вчитель.

У мене теж є з чим порівнювати,
бо я з дитиною з паралельного класу (НУШ) уроки роблю - вона після школи з моєю іде до нас додому, а мама ввечері після роботи забирає.

Вам попався поганий учитель по Крилах, мабуть. Те саме і з НУШ. Різні підручники, вчителі і різна подача.
АляМ• 28 марта 2023
Але треба мати на увазі, що з нашими документами простіше поступати у вузи закородоном.
іронічна антитеза• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Да нереально за три мес все подтянуть к среднему уровню. Математика чего только стоит. По литературе все прочитать. Мова. Кроме этого история и география…
Дякую за підтримку
Бо мені тут розказують, що це легко!, нема там чого вчити
ДваДваВісім• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Вот и я о том же. Не настолько НУШ отсталая, как о ней говорят.
А в другой подгруппе пересказ учитель не задавала. Просто читали и видео смотрели.
ПультОт_БМВ• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
По факту, основні предмети треба підтягнути. Їх ще не так багато в середній школі. А взагалі, говоріть з дітьми, запропонуйте їм декілька варіантів. Моя вибрала онлайн школу, бо сподівалась що повернемось і рік втрачати не хотіла. Але важко, ниє. Не знаю як на наступний рік будемо робити.
Я би вам радила оплатити онлайн екстерн, там здається одна кр в семестр. Яку пишете вдома. То ж на 5-6 з гуглом напишете) або репетитору оплатите за відповіді. Це якщо вам потрібна лише корочка. Бо зі знаннями один вихід - вчити.
Леді Душка• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Я працювала в школі, вибір буде.
Вы тут постоянно создаете темы про обучение и доказываете оппонентам, что знаете все лучше).
У меня один вопрос: зачем создаете темы?
Магиня• 28 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую за підтримку
Это даже не поддержка, а правда. Есть что делать в каждом классе. Один в третьем, другой в шестом.