Садова гойдалка• 28 марта 2023
Діти пропустили рік в українській школі, наздоганяти/ іти ще раз той самий клас?
Рік польської школи, ні про що. Вивчили мову трохи. Що робити з українською школою? Онлайн не вчилися.
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляЛеді Душка
Вы тут постоянно создаете темы про обучение и доказываете оппонентам, что знаете все лучше).
У меня один вопрос: зачем создаете темы?
Особисто я перший раз.
ПультОт_БМВ• 28 марта 2023
Ответ дляАляМ
Але треба мати на увазі, що з нашими документами простіше поступати у вузи закородоном.
Чому легше?
Леді Душка• 28 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
Багато хто вчився онлайн в Україні також підуть повторно, бо толком не вчили.
Кто учился онлайн - на второй год не пойдут т к будут атестованы
Мира всем• 28 марта 2023
У меня такой же вопрос,автор.Сын в 6-м классе.
Но если следовать логике отписавшихся тут,то нужно снова идти в 4-й. Потому что ковид и карантин начался в конце 4 го класса. 5-й класс тоже постоянно карантин и дистанционка,и в 6- м война....никакой учебы,контрольные сдаются дистанционно с помощью интернета
Но во всех странах,куда приехали наши дети,в школы их взяли по возрасту!!!!!
В Англии мы. Взяли в 7й класс,хотя я ходила просила взять в 6-й.....
В украинской школе на семейной форме обучения. Онлайн никак не тянем. Разница во времени и тут школа до 16. Вообще не представляю как догонять,хоть бы математику и мову подтянуть
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Чому легше?
Легше, якщо дитина досконало володіє мовою країни вступу.
Ответ дляМира всем
взяти на літо Слухача в дист. школі - і підтягнути.
ПультОт_БМВ• 28 марта 2023
Ответ дляАляМ
Зберігається 2 роки, інколи 3.
В якому сенсі «зберігається»? Типу тут швидше закінчують школу? Але для поступлення там наче треба мати 18+. То ж чекають зазвичай ще 1-2 роки.
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляЛеді Душка
Документи доньки забраза на початку року зі школи. Не атестують ніяк. Син числиться, про нього якраз думаю що робити.
Нагайна• 28 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
це ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання має бути у дитини, і багато коштів на 5-6 репетиторів у батьків, щоб за 2-3 місяці пройти все програму по 10 предметах
Навіщо наздоганяти ВСЕ? Математику, фізику. А інше потроху за рік наздогонять, немає там нічого аж такого складного. Головне - як поставиться школа до пропущеного року, чи зарахує польську школу
Ответ дляПультОт_БМВ
Знаходять вузи з 16+ ( в Бельгії є, наприклад, читала). Або знаходять опекунів, якщо дитина сама там. Можливості є. Сперечатися не буду, у мене є досвід, що з укр. атестатом простіше.
Вишня на торті• 28 марта 2023
Автор, я бы сейчас нашла репетиторов по ключевым предметам для детей: украинский, математика. Летом подключила бы биологию, географию, историю.
У меня 2 детей (3 и 6 класс), на данный момент учатся в Англии, параллельно у младшей с нашим украинским учителем математика/украинский 2 раза в неделю, плюс на выходных мы с ней немного занимаемся и читаем. У старшей репетитор по математике 2 р, по украинскому 2 раза в неделю. Летом подключим историю, биологию, географию, когда каникулы начнутся.
Ответ дляСадова гойдалка
Мені головне щоб діти були здорові і спокійні, рік пропустити не бачу проблеми абсолютно.
Молодшій доньці не треба пропускати.
Вона математику в Польшів чила? Вчила. Укр. мову треба подтягнути.
Зі старшим треба дивитися, наскільки він відстав. Він же щось вчить зараз, вопрос - на скільки програма відрізняеється.
Син сусідки вчився в Чехії, в тій школі був ’звезда’, бо вони хімію (на приклад) вчать повільно. Додому повернувся у 8-й клас, трошки позаймався з репетиторами по фізиці та хімії.
Візьміть репетиторов дітям просто зараз он-лайн.
Угадайс• 28 марта 2023
Ответ дляОноВамнадо
Кто-то из министерства образования распинался, что иностранное образование будут учитывать, когда дети будут возвращаться назад в свою школу.
Уточняйте в свой школе.
Хотя очень сомневаюсь, что они учтут.
Мы пока не думаем возвращаться и онлайн не учимся. Посмотрим, как это все будет. Но мучать двумя школами детей я не могу.
Уточняйте в свой школе.
Хотя очень сомневаюсь, что они учтут.
Можно два раза в год сделать контрольные и получить табель в конце года. Это если чисто для его наличия. Понятно, что знаний не добавиться, чисто формальность. Но может пригодиться, если возвращаться в Украину.
emerald_88• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Абсолютно дурні крила ці. У НУШ такого немає, навіть не починайте доводити, бо ви точно неправі ))) Я експерт у порівнянні крил та нушу )))
Не ображайтесь, але ви можете бути експертом тільки при порівнянні класу, в якому вчиться ваша дитина, а не всього нушу. Я згодна з дівчиною, що написала, що нуш не сильно відстає. Мій син в звичайній школі нуш і їм дуже багато задають, теми і правда вже важкі й важливі в 5 класі. Об´єм роботи ну дуже великий. А от дві мої подруги мають теж 5-тиклассниць в школі по сусідству, їх школа вважається більш престижною, але навчання зовсім не таке напряжне. Так, теми однакові, але завдань менше, класні роботи вони не виконують на дистанційному, на вихідні домашку не задають, роботи онлайн не перевіряють. Тому діти не скаржаться і мами не вважають свій нуш важким.
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляАляМ
ні, це не так - тисячі наших дітей поступили в Німеччині і тп на англомовні факультети.
Вони поступали після 1,2 курсу українського. Не після школи. Я це сама пройшла, вчилась в Німеччині.
Зупка_цем• 28 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
В класі доньки (3 клас) повернулись діти, які виїхали в лютому.
Тобто рік тому
Тоді вони вчили 90+3, 60-2.
Тепер вчать:
(453+347):200*(560-120*4):16
Або 4/9 від 225 =
5/8 від ? = 75.
З укр мови вчать розбір частин мови - прислівників, займенників і т.д. - початкова форма, особа, член речення, відмінок, кількісний чи якісний, конкретний чи абстрактний і далі.
Розібрати текст - яка тема, тип, будова, жанр, стиль, форма.
На англійській текст на сторінку переказували.
Діти в шоці. Не тягнуть. Не розуміють. Ще й повернулись посеред року і літа не було, щоб з репетитором підтягнути.
Пішли у 2 клас, як раз теми, на яких зупинились при від´їзді. І то доводиться згадувати
Тобто рік тому
Тоді вони вчили 90+3, 60-2.
Тепер вчать:
(453+347):200*(560-120*4):16
Або 4/9 від 225 =
5/8 від ? = 75.
Не вижу трагедии
Это все механические действия, которые можно осилить за день.
Зупка_цем• 28 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Тобто рік тому
Тоді вони вчили 90+3, 60-2.
Тепер вчать:
(453+347):200*(560-120*4):16
Або 4/9 від 225 =
5/8 від ? = 75.
Тобто рік тому
Тоді вони вчили 90+3, 60-2.
Тепер вчать:
(453+347):200*(560-120*4):16
Або 4/9 від 225 =
5/8 від ? = 75.
Проблема, когда это 10-11 класс, а когда младшая школа, то не проблема от слова совсем
Наверняка• 28 марта 2023
А в українських школах діти типу навчаються? Насмішили! Центральна Україна, лише онлайн уроки, більшість з яких посилання на всякі ресурси типу ютубу. Я боюсь, що нашу країну доконає не війна, а оці горе ’спеціалісти’, що виростуть з онлайн навченого покоління.
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
А после забили?
Ви така чарівна. Я не впевнена, що ми повернемось в Україну. Дітям краще в Польщі. Раніше точно в Україну навіть не думала, зараз думаю.
Живчик-счастливчик• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Мабуть ні, хоча все добре тут склалося. Доньку вчителька на всі олімпіади відправляє, басейн класний від школи. Син гірше, але в нього в Польщі хороша муз школа. АЛЕ.. Чоловік в Україні.
Так до вас приїде, коли скінчиться. З якого ви міста?
Живчик-счастливчик• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
На відстані не вийде(
Дозвольте чоловіку з іншою третього зробити і виїхати )
Леді Душка• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А в связи с чем стали думать о возвращении?
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Зупка_цем• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ну так зачем тогда думать о укр программе, если у вас все ок?
Садова гойдалка
• 28 марта 2023
Ответ дляЛеді Душка
Я готова була рік - півтора жити на відстані, але на жаль все затягується.