КинДза• 28 марта 2023

Великдень 9 квітня чи 16 квітня

Дівчата, хто коли буде святкувати Великдень в цьому році? Щодо Різдва мені подобається 25 грудня, це більш логічна для мене дата і в цьому році так і святкували. А от з прийдешніми Великодніми святами я якось задумалась. Мало хто буде святкувати 09 квітня, дивлюся по знайомим планують 16 квітня. А Ваша сім‘я якого числа буде святкувати?
Результат:
вже голосів: 258
212 (82.17%) 16 квітня
27 (10.47%) і 9 квітня і 16 квітня
19 (7.36%) 9 квітня
Amalpi• 28 марта 2023
Так если вы 25 декабря отмечали, то это было прошлогоднее Рождество. В этом году еще будет. И наверное Благовещение 25 марта не забыли отметить
СhanelKa• 28 марта 2023
Ответ дляmamarama
9 апреля то великночь у католиков.
Не тільки в них
Протестанти католиків теж 9
І я з ними
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляRainDrop09
И Рождество 7 празднцю и буду праздновать, и Пасху 16.
І підпільно збиратися для правосланих служінь на руськом?
RainDrop09• 28 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Ват?
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Мы Рождество 25-го праздновали, а Пасху будем 16-го. Пасху все православные христиане празднуют вместе.
Автор, Ваш вопрос- испанский стыд.
Почекайте, стоп
Не усі ж «православньіе»? Чи всі?
Чому 7го січня не справляємо - бо кацапи/ссср придумали, зо 7го
Цивілізований світ святкує 25го, і ми тепер типу теж, хто проти ссср , кацапні ітд

А що з Великоднем? Якщо там дата різна завжди
savalena• 28 марта 2023
Ответ дляиркин
:)))) Якщо ви православна - 16 квітня, Великлень від переходу на новоюліанський календар не залежить.
Та какая разніца! Скажуть вам(((
Олимпиада80• 28 марта 2023
Та перестаньте годувати троля, жестяк
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Почекайте, стоп
Не усі ж «православньіе»? Чи всі?

Скарга, свіжий нік. За провокацію
Lizavel• 28 марта 2023
Ответ дляanonimka_911
25го отмечали в Польше,не понравилось как отмечают - все закрыто,везде пусто,кафе закрылись. Будем отмечать НГ 31го теперь только. Паску не будем отмечать,дома мама паски пекла и яйца красила,отмечали для галочки,я ничего не пеку и не крашу,отмечать не будем.
Почему не будете Пасху отмечать?
ШелдонК• 28 марта 2023
9. Ми католики.
Юлия_Юлия-2175• 28 марта 2023
Я греко католичка і хоч є більш формальною, а не практикуючою християнкою, але для мене важливо, щоб в нові дати свят були богослужіння в храмі.
Греко католицька церква України переходить на новий календар тільки з 01.09.2023.
І саме Великодня зміни не будуть стосуватися, їх вираховують за місячним календарем.
https://www.unian.ua/lite/holidays/novyy-cerkovnyy...
anonimka_911• 28 марта 2023
Ответ дляLizavel
Почему не будете Пасху отмечать?
Отмечали ради мамы,а так,давно уже не верю ни в каких богов.
Lizavel• 28 марта 2023
Ответ дляanonimka_911
Я тоже не верю, но яйца крашу, детям весело)))
anonimka_911• 28 марта 2023
Ответ дляLizavel
Ну моему еще все равно в 7 мес на яйца)
Filomena• 28 марта 2023
А ми до батьків збираємося. Більше року не бачилися. Коли поїдемо, тоді і свято буде.
Хоча як дівчата пишуть Великдень за місячним календарем.
Вже в голові продумую як паски у мами пекти буду, що з дому взяти.
Чекаю як школяр канікули)
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Скарга, свіжий нік. За провокацію
А що, несвіжий нік чимось краще? Я і не думала. То ви, шановна, не розумієтеся, де провокація , а де питання. Скарга в неї. У мене, значить, також
автор anabelia • 28 марта 2023
На порадниці не обходиться без «испанского стида», «а ви католики», «атеїсти» і тп. Замість того, щоб пояснити. Я не знаю, як то все рахується. Запитала як Ви святкуєте, бо я думала всі свята змінилися. Так і є, всі, окрім Великодня і тих, які з ним пов’язані. Інформація, яку знайшла.

Водночас Рим і Константинополь ведуть перемовини щодо спільної оновленої Пасхалії. Відповідне рішення можуть прийняти у 2025 році і тоді християни всього світу відзначатимуть Пасху разом в один день. Наразі зберігаються перехідні дати Великодніх свят, що пов’язані зі святкуванням християнської Пасхи.
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Яке питання? Ви або на зміні, або підігруєте ворогу, роздуваючи провокативну тему. Автор злилась давно, ви що, не бачите? Хочете куратора автора порадувати?
Питання щодо церковних свят - до Церкви! Крапка
Kimi• 28 марта 2023
Ответ дляlilyD
Ті, хто не в Україні, будуть святкувати 9
Це ж зрозуміло…
Нет конечно. Мы в Европе, празднуем 16.
При чем тут каникулы...
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляanabelia

Ну от бачите, Гугл знає все. Якщо не знає Гугл, то до Батюшки.
Але я не вірю в щирість вашого питання
автор anabelia • 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Якщо автор зайнялася хатніми справами, то не означає, що вона злилася. Питання не в церковних святах, а як хто святкує з порадниць.
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Я не розбираюся! Якого фіга мені приписувать саою параною!
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Взагалі питання про 9те не зрозуміла!
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Нік ій не такий. Я с 2019 тут
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Нік ій не такий. Я с 2019 тут
Насамперед пост ´не такий´
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Oleksa1551. Вже не можна доступ втратить, обісруть!
Romashechk@• 28 марта 2023
Цього року Великдень в мене 16 квітня, але і на 9 те припадає в нас свято - це добре. З 1 вересня переходжу на католицький церковний календар. Різдво вже буде 24- 25 грудня , а на 6 і 7 січня припадає другий Святий вечір і Йордана . Ці дні будуть для християн далі святковими і це добре , бо дехто ніяк не зможе відвикнути від православного Різдва.
Олимпиада80• 28 марта 2023
Ответ дляanabelia
Ви питаєте саме про одне з найбільш Церковних свят. А ´хто як святкує´ - кураторська задача, тепер я впевнена
Teonaa• 28 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
І не злився оно автор нікуди, всюди ввижається зрада? Ну то не до мене. А представника церкви тут немає, обговорюємо своїми силами!
Olena Dnipro• 28 марта 2023
Ответ дляanabelia

спільної оновленої Пасхалії

и конечно же, дата будет не в нашу пользу (((