Барабан для дорослих• 29 марта 2023
Рецептурні препарати. Що купити заздалегідь.
Частково список склала, може щось забула...
Що може знадобитись терміново.
Що у Вашому списку?
Для того, щоб спростити процес призначення ліків, зробити його ефективнішим та сучасним, весною 2023 року МОЗ впроваджує електронний рецепт на всі рецептурні ліки. Також це дозволить посилити контроль за відпуском рецептурних ліків у аптеках.
Зауважимо, що до цього переліку належать також антибіотики, протисудомні засоби, гормональні препарати (у тому числі й протизаплідні), препарати для лікування артеріального тиску, серцевих хвороб та інші. Важливо, що ряд деяких звичних для нас ліків проти болю, кашлю чи заспокійливі також можуть належати до препаратів, відпуск яких повинен здійснюватися виключно за рецептом лікаря.
Що може знадобитись терміново.
Що у Вашому списку?
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Все ясно. Ви навіть не знаєте що вдома, то нащо строчити.
Почему не знаю? Я с декабря по март была в Украине
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
ага, розповісте в селах де інету зроду не було, європейка.
У меня бабушка в селе. Киевская обл, Белоцерковский район.
Интернет ей провели 4 года назад.
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Вітаю бабусю. А в деяких селах нема і не буде. І в блекаут нема чого дожидати.
Ну там в селе тоже не у всех он есть, потому что это не дешево. Я за точку заплатила тогда 4500, сейчас еще дороже.
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Не получилось проблема сделать
Эхххх
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Как это не существует.
Всегда есть при стационаре отделение, которое работает круглосуточно и оказывает разную мед помощь.
приемное отделение? Неотложка
Так больница в 60 км. Дальше что?
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляСумчатая кошка
приемное отделение? Неотложка
Так больница в 60 км. Дальше что?
Вы у меня спрашиваете, что дальше?
Я ж не знаю что там у вас в фантазиях
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Вы у меня спрашиваете, что дальше?
Я ж не знаю что там у вас в фантазиях
У человека в селе нет больницы.
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Наприклад, в мене видалена щитовидка і гормони пожиттєво. Зараз двічі на рік здаю аналізи, щоб розуміти, чи достатня доза і без рецепту купляю таблетки. Сам лікар так рекомендував, для чого візит, якщо органу вже нема. Тобто це не самолікування.
Тепер ходитиму за рецептом.
І уявляю наплив і чергу хворих.
Людям, які працюють проблематично до лікаря потрапити.
Єдиний вихід - перезаключити декларацію з молодшим лікарем, щоб дистанційно онлайн вирішувати питання.
Тепер ходитиму за рецептом.
І уявляю наплив і чергу хворих.
Соболезную вам. Пишите в Минздрав тоже
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Тепер ходитиму за рецептом.
І уявляю наплив і чергу хворих.
Тепер ходитиму за рецептом.
І уявляю наплив і чергу хворих.
А вам разве не выдают бесплатно лекарства? Должны ж
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Так в тех сёлах и аптеки нет, там просто старики доживают свой век, никто там и не лечится
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Безкоштовно? Так, у мене батько інвалід, весь час потребує ліків від астми, видають раз на рік, весь інший час купує за свої
У меня тоже отец инвалид первой группы, лежачий, тоже все покупаю, но как-то не кричу, что кругом зрада
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
А, ну купіть, коли буде все по рецепту. Цікаво просто.
У нас такие лекарства, что без рецепта. А если будет по рецепту, схожу возьму рецепт
Ирина-61a8• 29 марта 2023
Ответ дляKROX@
Тоді де логіка в тому, що ця дуже небезпечна кислота взагалі продається в аптеках?
А пусть все лекарства изымут из аптеки потому, что если заставь дурака богу молиться. И обычный парацетамол может быть опасен. Но дебилам и врач не поможет. Это диагноз.
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
То так і треба, нехай мруть? Люди їздять у райцентр і купують на всіх ліки взагалі то.
Вы ж говорите, что машин нету в глухих сёлах
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
До кого Ви підете? Як лікар один і черга на два тижні? Підіть підіть) дуже смішно.
Найду выход, не переживайте за меня
Барабан для дорослих
• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
купуйте) Я уже нагреблася діклофенаку, бо і так ледве човгаю, а як замкне спину, то взагалі не встаю з ліжка.
Я ще про флюконазол згадала, він теж рецептурній.
Венздей Адамс• 29 марта 2023
Ответ дляЧаюри
Я і не переживаю, бо знаю, що виходу немає, Ви така розумниця, поки не припекло.
Ну если это жизненно необходимый препарат - возьму рецепт у врача, помирать точно не буду
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Поэтому и нужно иметь лекарства под рукой. Которые родствееники или соседи купить где-то в городе могли
Дюймовочка• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
В неотложке тоже врач дают рецепт
Что за паника?
Мені не дали на швидкій рецепт.
Ниф_ниф• 29 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Соболезную вам. Пишите в Минздрав тоже
Мінздрав за поребриком