alisa.gav• 29 марта 2023

дві киці

У нас вже рік жила киця. Вона не дуже контактна, тому ми вирішили взяти другу кицю, щоб не доставати першу своєю любов´ю. Взяла другу кицю. Новенька б´є нашу кицюню, кусає її. А старшенька навіть не захищається. Що робить, як примирити?
Мдаа• 29 марта 2023
Пройдет чуть времени поугомоняться)
golublexa3• 29 марта 2023
У меня была ситуации наоборот, приручить не удалось, спустя 3 мес новенькую пристроили в хорошую семью.
Буськааа-94• 29 марта 2023
Треба час щоб вони ужились. У нас теж дві. Але ми їх брали маленькими, одна дворова, друга породиста. Спочатку бились але з часом ужились. Десь через тижня два вже спали одна біля другої)
Roni-Verona• 29 марта 2023
Мої вже два роки існують на одній територіїї, так сплять на ліжку, але на різних його кінцях
Zelenkа• 29 марта 2023
Примиряться! Головне, першій показуйте, що любите її, а хуліганку виховуйте😁
итн• 29 марта 2023
У меня трое. Всех знакомила друг с друг постепенно. Драк нет. Двое вообще любят обнимашки, а третий скорее сам по себе, но могут все вместе побегать, могут все рядышком спать. Самая первая кошка очень ласковая, милая. Но когда появлялся новичок, шипела страшно, кидалась. Благодаря постепенному знакомству в кошачьем царстве мир. Но эта старшая кошка все равно показала, что она главная, и в случае чего может и по морде дать. Но это скорее проявления кошачьей иерархии.
ksyuha831• 29 марта 2023
В нас кіт не прийняв кішок, намагалися двох взяти, він їх кусав, довелося віддати, щоб не мучати тваринок. А ось недавно якась скотина викинула у нас біля смітника гарного молодого рижого хлопчика, планую сьогодні його обробити від бліх та глистів і у п´ятницю додому притащити, так сподіваюся, що мій прийме його, бо так шкода, воно бідне видно що домашнє було, до всіх людей біжить і лащиться, але ж люди різні, в нас і травлять котів.
Марина-58d4• 29 марта 2023
Через місяці три звикли одна до одної.
Я іноді клала нову кицю на лежанку старої, щоб вона могла звикнути до її запаху і навпаки. Зараз іноді б´ються, але дуже рідко, сплять разом 🥰
JaSonechko• 29 марта 2023
Развести по разным помещениям и знакомить по протоколу с нуля, как будто они еще не знакомы.
https://sestratk.livejournal.com/20965.html
Никогда нельзя новую кошку просто предъявлять старой. В большинстве случаев бойня будет по умолчанию с одной или обеих сторон.
Ваш психолог• 29 марта 2023
У нас так само було.Тільки старшій вже 8 років.А маленьке кошеня чоловік не зміг не забрати зі стоянки в негоду.Приніс змерзле, худе,мокре.Жах,а не кицюня була.Але красива!
Тиждень новенька приходила до тями,потім освоїлася і стала ’права качати’.Тримали в різних кімнатах,але миски стояли поруч,і їли поруч,не чіпали одна одну.
Згодом і туалет один на двох,хоча багато хто говорив,що не буде друга кішка після першої ходити .Ходить,ще й як! Більше того,коли ще було кожній по лоточку,то і перша ходила в новий,і мала ходила і туди,і туди.
Тепер сплять ’валетом’,ще й облизують одна одну.Любов!
Правда,стерилізовані обидві.Перша вже давно,а малу ось тільки стерилізували.Коли взяли,то , мабуть,місяці три їй було,зараз ветеринар поставив 6 міс.
Romina83• 29 марта 2023
Это от характера кошек зависит. У нас кот первый появился, но он и не сказать, чтоб очень ласковый. Потом кошка - вот уже 2,5 года живет, иногда дерутся, иногда мирно ведут себя, но такого чтоб облизывать друг друга - нет, кот ее не подпускает близко.
автор alisa.gav • 29 марта 2023
Ответ дляJaSonechko
Да дело в том, что мы их знакомили постепенно как раз. Неделю держали младшую в комнате отдельно.
Nerses• 29 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Сегодня нет возможности забрать?
ksyuha831• 29 марта 2023
Ответ дляNerses
Сегодня нет возможности забрать?
Ні, вдома кіт, боюся його заразити, це перше, і друге, потрібно щоб хтось вдома був, за ними дивитися обома, а це можливо тільки в суботу та неділю. Сусідка сказала, що його на початку березня ще переселенці викинули і поїхали, він оце і прижився біля дому, добрі люди підкормлюють. Але я в цю морду влюбилася, та треба паразитів протравити в нього. Ось погляньте, ну як його можна було залишити і поїхати, нелюди просто.
JaSonechko• 29 марта 2023
Ответ дляalisa.gav
К следующему этапу переходят, когда предыдущий закреплен. Закреплен - это когда минимум нейтральная реакция. Временных рамок нет. Переходят к следуюшему этапу, ониентируясь по кошке, которой сложнее это дается.
Если этап не закреплен, нельзя двигаться дальше.
Возможно, Вы поторопились.
При неудачном знакомстве начинают все с нуля.
автор alisa.gav • 29 марта 2023
Ответ дляJaSonechko
Возможно, Вы поторопились.
Спасибо за совет!