Иванка Бур• 29 марта 2023
Puma, питання до баєрів
Хто може сказати коли приблизно буде додаткова знижка на сейлі сайту puma? Дякую.
Сама купляю квіти• 30 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Дякую. Дуже корисну інформацію надали.
. Буду сама пробувати купувати по курсу 37.4 і вага 10 Дол за 3 кг

Это морем? Так дёшево.
Курочка• 30 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
-20. У мене корзина 140 Дол. Боюсь про таможню
А блин
Я хочу куртку сейчас на сайте 100баксов, я хочу большую скидку))
Сама купляю квіти• 30 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
А что берете красивое, покажите ))
Можно уже после покупки)
Иванка Бур
• 30 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А что берете красивое, покажите ))
Можно уже после покупки)
Свому сину і подруги, толстовки, футболки і шорти .
Иванка Бур
• 30 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А что берете красивое, покажите ))
Можно уже после покупки)
Того року брала шорти і футболку, то дуже задоволена. Хочу поновити гардероб, оберу море, щоб дешевше, якраз до літа має прийти. І поки розміри є
Иванка Бур
• 30 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Там на сайте окошко подписки есть, в поле вводите почту, купон приходит, вы его используете один раз. Если злоупотреблять, может быть отмена, но за раз-два ничего не будет.
Доброго вечора. Дуже дякую за інформацію. Спрацював купон, зекономила 800 грн, дуже задоволена.