Ласунка• 30 марта 2023
Булькає і піднімається вода в унітазі при змиванні - ХЕЛП!
Що це може бути - засмічення чи переповнений септик(живемо в приватному будинку)?
Як зарадити цьому, підкажіть будь-ласка?
Уходя дверю не хлопать• 30 марта 2023
Викачати яму,або перед землетрусом піднімаються води.У мене перед землетрусом в Туреччині вперше пішла вода в будинок.
Вапщета• 30 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ого. А вы в каком регионе Турции?
Уходя дверю не хлопать• 30 марта 2023
Ответ дляВапщета
Ого. А вы в каком регионе Турции?
Я в не Турції я в Україні.Але ж в Україні також є землетруси.
Вапщета• 30 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А, в Україні таке було перед землетрусом в Туреччині?
Просто я була в Туреччині і не помітила такого. Але я була в Ізмірі
Хачапууури• 30 марта 2023
Ответ дляЛасунка
зливається погано і булькає теж
Скоріш за все треба яму качати.
Уходя дверю не хлопать• 30 марта 2023
Ответ дляВапщета
В приватному будинку Ви були?Хто живе на Закарпатті той знає,що підняття вод до землетрусу особливо тоді коли немає сильних опадів.І землетруси там постійно просто іноді лише відчувається ось на Тернопільщині був 4,4 магнітудою добре так відчувалося.
Вапщета• 30 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Там домики 1-2 этажа, дуплексы. Считается ли в этом случае частным домом? Мы жили на 1м этаже.
Пс. Я не спорю, мне очень интересна эта версия
Хачапууури• 30 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Зазвичай вода у ямі піднімається , коли весною піднімається рівень підземних вод.
ПироженкА• 30 марта 2023
Ответ дляЛасунка
зливається погано і булькає теж
Вы в яму смотрели? полная она у вас.
Ласунка
• 30 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Вы в яму смотрели? полная она у вас.
Повна вона вже 3 роки в мене( кидаю бактерії і нормально працювала весь час)
ПироженкА• 30 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Сейчас еще полнее, скоро в дом потечет, не тяните.