kuskus• 30 марта 2023

Слідкуєте за виселенням Паши Мерседеса із браттями?

РыжаяЛиса• 30 марта 2023
Нет
HupBaHa• 30 марта 2023
это кто
begovelik• 30 марта 2023
Ответ дляHupBaHa
это кто
главный поп в лавре
HelloKitty18• 30 марта 2023
Відчуття неоднозначні якійсь, наче жаль їх, але розумію, що працюють на московію.
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Чому їх взагалі там тримали ще з 2014 року? Вчора своїм спічем Павлуша собі точно на термін наговорив.
Правильно Мочанов порадив усіх тітушок та провокаторів в інженерну розвідку
InSta• 30 марта 2023
*Цей дощ надовго*. Сумно, але цього г..вна так швидко не здихаєшся, тим паче враховуючи, скільки там блаженних прихожан рвуться облизати його руку
автор kuskus • 30 марта 2023
Паша записав промову до Зеленського із погрозами Божого покарання, -йде в хід «важка артилерія», прихожани блокують доступ членів комісії
Луна-Натали• 30 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну тому що був петя...а ввн типо лояльний..
Луна-Натали• 30 марта 2023
Я слідкую.мололець Зеленський!
Milka8181• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
Пусть нахер идет, тот кому паша молится явно не Бог
Гитаристка• 30 марта 2023
в одному він правий, за зе дійсно голосували ті хто був за яника і проти пороха. І тепер їм капець як обідно.
Чашечка кофе• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
С титушками, мешающими работе комиссии - всё просто.
Военкомат.
И в инженерную разведку.

Алексей Мочанов
ВЗРЫВ_МОЗГА• 30 марта 2023
Вот бы военкомат туда отправить, пусть повестки вручат титушкам и не только.
silma• 30 марта 2023
Не представляю, как их выпрут оттуда. Мерседес уже сказал, что выселяться не будет, а Данилов сказал, что за ноги их не будут выносить.
HupBaHa• 30 марта 2023
Ответ дляbegovelik
главный поп в лавре
ааа
автор kuskus • 30 марта 2023
Ответ дляsilma
Пропоную взяти в облогу, через тиждень самі від голоду повтікають
Чашечка кофе• 30 марта 2023
https://lb.ua/blog/sonya_koshkina/550462_lavra_shc...

Відповіді на всі питання
суфле• 30 марта 2023
ВЗРЫВ_МОЗГА• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
У них там харчей на пару лет нормальной жизни. Да и любители Пашки и почитатели его жопы будут таскать харчи
silma• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
Наверное правильно было бы не пускать туда молящихся, тогда попам самим неинтересно станет. Но это ж оголтелые фанатики с промытыми мозгами, устроят побоище.
begovelik• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
так зеленський іудей, що йому ті погрози від християнського попа? )
winter2011• 30 марта 2023
Ответ дляЛуна-Натали
ну і зеленський був лояльний до цього часу до УПЦМП
HupBaHa• 30 марта 2023
давно пора этих крыс выгнать
Alena.i• 30 марта 2023
Гарно блін влаштувались в центрі міста, тепер і вигнати не можна. Сволота
автор kuskus • 30 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Перевіряти і відбирати
Mari4ka 25• 30 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
А чего жаль?
LadyDShoes• 30 марта 2023
Ответ дляsilma
Захотят- выселят, это все отмазки
Группу захвата
А то как тредприятия захватывать так умеют в тут Попов выгнать не могут))) смешно)))
автор kuskus • 30 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Так і я не зрозуміла, але ж факт
Distel• 30 марта 2023
Гнати московських попів треба аж до самого пекла.
begovelik• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
Так і я не зрозуміла, але ж факт
Удалено администрацией...