Жирафовое варьенье• 30 марта 2023
В яких містах є класні ТЦ
З розвагами, класним фуд кортом. Хочемо на пару днів з невеликого міста в центрі з´їздити розвіятися з донькою.
Нікольський не пропонуйте, знаємо, були, сумуємо, але зараз не поїдемо, нажаль(((
Хропочка з гривкою• 30 марта 2023
Ответ дляlovely
Будь ласка
Блін, просто на картах у мене в сусідньому дворі типу теж вау комплекс, а на ділі... Тому і питаю поради
Киев, практически любой трц
Трільчиха• 30 марта 2023
Київ, Республіка, ЛавінаМолл. В Лавіні не була жодного разу, в Республіці була - круто. Ще Рівермолл. Ще дивіться, яка віком дочка, що їй цікаво.
Жирафовое варьенье
• 30 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Підліток
Трільчиха• 30 марта 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Підліток
Тоді скрізь буде цвкпво, в Республіці є атракцвони, в Лавіні чула, що теж. Є кінотеатри.
Дую на вітер• 30 марта 2023
В республике больше вр аттракционов, в лавине экстремальные классные, кому чо больше нра. Но учтите цены)) не больно то и наездишься
Жирафовое варьенье
• 30 марта 2023
Ответ дляДую на вітер
Дякую! Та донька вже вовком виє, не звикла, що поряд немає нічого, треба везти розважати))