Ноунэйм• 30 марта 2023
Ну что делать с этими вечно пачкающимися ногтями?
Я руки мою постоянно, но ногти пачкаются со страшной силой
Что делать, чтоб не пачкались?
Кожа на пальцах и вокруг пальцев как сухарь( от этого неухоженный вид, ужас(((
Что делать, чтоб не пачкались?
Альфред Шнитке• 30 марта 2023
Ответ дляNataliiazp
Но я от всей души рекомендую дермасан, это очень классная штука. На ночь намазал, утром руки идеальные как у ребенка.
Это та штука, которая жутко воняет? Да, тоже рекомендую
Бідося• 30 марта 2023
Ответ длязабиякина
Тю
Вы шо
Ровные розовые чистые ногти
Обожаю такие
Без всякого покрытия, натуральные
Вы шо
Ровные розовые чистые ногти
Обожаю такие
Без всякого покрытия, натуральные
Якщо чесно, жмуся на манікюр. Краще заправлюся
Бідося• 30 марта 2023
Ответ длязабиякина
Тю
Вы шо
Ровные розовые чистые ногти
Обожаю такие
Без всякого покрытия, натуральные
Вы шо
Ровные розовые чистые ногти
Обожаю такие
Без всякого покрытия, натуральные
Я їх згризла
Саджу все зарання• 30 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Срезать под ноль. У меня тоже грязь, если чуть ноготь отрастет, поэтому срезаю, подпиливаю. Кутикулу убираю.
Год уже не делаю покрытие, денег жалко
Не порада. Ось моі. Під нуль. Виглядають жах. Навіть у автора краще))
Альфред Шнитке• 30 марта 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Та ладно, не прибедняйтесь. У автора 1 место
Трільчиха• 30 марта 2023
боже что вы ими делаете. Если работа так пачкает руки, обрезайте хотя бы те ногти под корень просто. в сто раз эстетичнее будет, чем это грязное, слоеное, отросшее.
Альфред Шнитке• 30 марта 2023
Господи, ну и тема, раньше маникюрами менялись, а сейчас грязными ногтями)))
бЭйбА• 30 марта 2023
Капец
Что делаю я: обязательно перчатки резиновые когда чищу овощи, мою посуду и др
Чтобы кожа не грубела вокруг ногтей часто мажу руки детским маслом или кремом для рук
Маникюр раз в 7-10 дней сама делаю без покрытия
ПодругаМужа• 30 марта 2023
Постирайте что-то вручную. Потом ногти обрезать и густо намазать кремом на ночь. Надеть хлопковые перчатки.
Ёшки_Матрёшки• 30 марта 2023
У вас судя по трещинам контактный дерматит. И вам чтобы руки в чувство пришли надо устранять контакт с бытовой химией. И гепатопротекторы попринимать. Хотя бы 2 недели используйте перчатки, когда моете посуду, убираете, работаете с маринадами, мясом, овощами
Nataliiazp• 30 марта 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Да, воняет, но недолго же минут 5 максимум. Зато потом руки с нежнейшей кожей, без трещин и тд
Стрекоза любви• 30 марта 2023
Ответ дляNataliiazp
Слухайте, де його придбати? У Вінниці в жодній аптеці немає.
Чучело-Мяучело• 30 марта 2023
Ну у автора вообще не ухожены ногти. Они элементарно не подпилены до одного уровня. Как у бабушки старенькой.
Nataliiazp• 30 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
У нас є в аптеках поки. Я ніколи не дивилась, хто виробник, зараз тільки подивилась. Артемовск, Донеччина. Тоді зрозуміло чому нема зараз
Моторошні троянди• 30 марта 2023
Ответ дляNataliiazp
Чем маникюр поможет? Будет тоже самое в районе кутикулы, остальное просто не видно.
Просто понимаю, что эти ручки делают и почему они такие, тут маникюр ’як до опы дверця’ 😀
Ещё раз - покрытие, да, может только скрыть. Но речь не только о покрытии, а о маникюре. Через время будет то же самое. Ну так маникюр хорошо бы не раз в жизни делать.
Ваша прЭлесть• 31 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Загугліть склад дермасану і робіть собі самі в тих же пропорціях, якось тут тема навіть була
Ваша прЭлесть• 31 марта 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ваша прЭлесть• 31 марта 2023
Тепер автору. У Вас суха шкіра і пересушена пластина, особливо знизу від вільного краю, тому вона пориста і все проникає і дає колір. Старайтесь побутовою хімією користуватися в рукавичках, доречі, якщо перед їх надяганням змастити нігті і руки чимось поживним, то буде класний ефект спа.
Увага! Ота сіра кайомочка на границі нігтьоваго ложа і вільного краю - то особливість сухої пластини, то норма і терти грубими щітками не можна, тому що можете пошкодити зв´язок між пластиною і ложем і буде оніхолізис, особливо на сухих пластинах . Не так давно тут теж була про це тема і я приводила дані з англомовного відео в ютуб від власниці салону, інструктора з великим стажем, яка на своїх нігтях пояснювала про цю сіру смужку. Доречі, авторка відео за натуральність і допомагає відновлювати пластину після гель-лаків і пошкоджень.
Її метод - масла-) як тут теж пишуть, після кожного контакту з водою, поки волога в шкірі - змазуйте кутикулу і під нігтем маслами для кутикули. Раз на тиждень вона рекомендує занурювати нігті у ванночку з теплим маслом - аргановим, оливковим, потримати, промасажувати. Ви здивуєтесь результатам. В коментарях до відео можна нажати переклад і читати досвід людей по покращенню стану їх рук і нігтів. В налаштуваннях відео можна знайти субтитри зрозумілою мовою і почитать. Спробую дати посилання.
Короткі нігті, зрізайте ті сухі відросші частини - це логічно і естетичніше на вигляд та відрощуйте більш здорові нігті.
Можна спробувати господарчим чи дитячим милом випрати кілька речей руками, це точно візуально зробить шкіру і нігті чистішими. І почати процес відновлення. Дуже хотілося б побачити Ваш результат. Я не майстер, любитель-аматор і прямо хочеться Вашим ручкам зробити красу🤗
Ваша прЭлесть• 31 марта 2023
Автор, я знайшла ту тему, почитайте, там є і уривок з відео, про яке я писала. І я забула, авторка каже, що використання звичайного прозорого покриття з нітроцелюлозою покращує стан таких нігтів, тому що не дає їм пересихати. Купіть лікувальний лак і наносьте після манікюру. І ще зараз Вам напишу дещо
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3291975
Ваша прЭлесть• 31 марта 2023
Дещо про сам манікюр. От точно такі руки у моїх співробітниць були, коли після вихідних на дачі і робіт на грядках вони приходили на роботу, а це бабульки. Я їм подарувала ремувер для кутикули і апельсинові палички, їх щастю не було меж, за 15 хв - чистота і порядок, наносили на кутикули, бокові валики, витримували пару хвилин і зчищали, по шкірі можна пилочкою пройтись. Краще придбати ремувер на сечовині або на фруктових кислотах, фото покажу, можна і такі, лужні не беріть, будуть більше сушити саме Вашу шкіру. Рекомендую👍 Але масла, креми - то Ваше🤗 своє масло теж за одно покажу, але можна інші, бажано на натуральній основі.