Верите, что это настоящие свидетели дтп? Или фейк?
О ком говорил Скрябин в своем видео, и к кому обращался?
Ответ дляанна 1986
Верю,т.к. ныне действующего уже тогда готовили к посту,а Кузьма мог помешать,первое. Второе мама говорила что его машину не раз повреждали . Третье,девушка рядом с ним сидевшая выжившая,особо не светится и отмалчивалась всегда. Четыре,водитель молоковоза мертв. Тут за хлебом не ходи,просто врагов много,кто именно?
А шо сталося з молочником?
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Ивасюк мешал власти тем, что его творчество пробудило в людях самосознание людей, как украинцев. Он популяризировал украинскую песню. И , в принципе, если бы захотел, мог за собой повести людей на бунт против совЄтов.
Его песни издавались в Канаде, гремели на международных фестивалях, его не ограничивали в творчестве, его не запрещали, поэтому как-то не вяжется у меня. И почему тогда не убили Ротару? Ведь именно она понесла его имя в народ, в широком смысле, в масштабах союза и в страны соц.лагеря. Из своего детства я помню пластинки со сборниками песен Ивасюка в наших музыкальных магазинах, - бери не хочу. И это уже после его смерти... Даже русскоязычного Высоцкого больше запрещали, нет?
Поэтому обьяснение ’он мешал власти’ мне кажется из того же разряда, что и у Кузьмы. Людям нужны легенды, а убийство по личным мотивам - слишком банально звучит, когда речь идёт о человеке, которого любили миллионы.
Ответ дляannac
Не верю. Он не был политически активным. О нем после смерти начали больше говорить, чем до
Кузьма активно допомагав Донбасу та нашим атошникам. І останнім він багато чого казав, ’налаштовував’ проти влади. Так, він не був політиком, бо не хотів лізти в це лайно. Але він мав небезпечну для влади соціальну вагу.
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляМарика-bf42
Идею перемен он нес (если нес, а не случайно получилось) в парочке песен) Все остальное-бунтарство и не более того. Конечно, можно и к песне про алюминиевые огурцы прицепить идею просветительства масс, но по факту...)
Случайно получилось, об этом и речь. Говорят, он вообще в жизни скромным человеком был, совершенно не бунтарским. Но звёзды сошлись, героя создала толпа :)
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Водій молоковоза протягом усього часу слідчих дій перебував на місці ДТП. Він живий.
Дівчина, яка була з Кузьмою, теж жива.
Ответ дляDonnafugata
А я не вірю у вбивство. Якщо вже і йшла влада на таке, то чому не вбили наприклад Вакарчука? В нього бездоганна репутація була, очолювана ним партія ’Голос’ на наступних виборах з першого разу пройшла в ВР.
А в Кузьми така біографія була, що вбивати не було необхідності. В політиці після ’Партії озимих людей’ і агіттурах за Януковича йому не світило нічого.
Це вже після смерті розкрутили його образ, повиривали цитати з контекстів і ліплять де бачать. За життя до нього відносились по-різному. От найшла статтю - йому копійки на сцену кидали, бо вважали продажним.
от ваша відповідь ще раз мене переконала у тому що то вбивство
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляMilesa
´Нас кинули´ співав Скрябін. Чим не дивіз українців? І багато у нього було змістовних пісень.
Могла б. Але з його бекграундом це не схоже на гасло, більше як ’регіонали мені не доплатили, нас кинули’ :)
Ответ дляStiflers Mom
Дівчина, яка була з Кузьмою, теж жива.
Ну, цим нічого не доведеш 🤷♀️ Вони хочуть вірити в теорії змов і таке інше.
Мені шкода Кузьму. Я слухала гурт Скрябін з дитинства, з першого альбому і для мене звістка про його загибель була повним шоком.
Кожного дня трапляються ДТП. Ніхто від них не застрахований на жаль.
Donnafugata• 31 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Чим саме я вас переконала?) Я стараюсь дивитись об´єктивно. Якраз після смерті до нього набагато більше уваги чим за життя.
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляtarveldy
героя зробила влада , щоб прикрити вбивство
Цой був шалено популярним ще за життя. Якщо цікаво, пошукайте, що про нього розповідала Стінгрей. Незаангажована владою людина.
Ответ дляDonnafugata
Щоб я зробила місці влади з культурним діячем, який підриває мій аторитет і відверто бісить і шкодить моєму авторитету? Хм.. налякати, вбити, а як зробити так щоб до мене не докопались? А зроблю з нього героя і поставлю пам´ятник . Всьо красіва
Ответ дляStiflers Mom
Я знаю який вплив мав Кузьма і його дуже поважаю як лобіста українського контенту, волонтера, музиканта, хоча я слухаю зовсім іншу музику
Ответ дляBelosnezka1980
Вашому Цою до Кузьми, як до луни на вогнегаснику. Ніколи не розуміла тих пісень і слухати не хотілось. Про чорну хонду, яка підрізала Кузьму говорили в перший день аварії, потім замняли.
Якщо Вам особисто не подобаэться творчiсть Цоя, то це не означаэ, що вiн гидотний. Вiн - легенда, подобаэться це комусь чи нi. Для мене Кузьма також легенда. Вони обоэ завжди казали правду в пiснях, тому обох i прибрали.
Аварii зробили так, що не доколупаэшся.
Donnafugata• 31 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Існувало багато менш радикальних способів заставити його замовчати. Ну ми ж Україні живемо) Він собі говорив, хтось то сприймав, хтось, пам´ятаючи його минуле, не дуже. А тут смерть- і всі кинулися його цитувати, шукати всі відео, інтерв´ю. Навіть якщо це і було вбивство, то воно мало абсолютно протилежний ефект- ту всю критику побачили набагато більша кількість людей. І актуальні вони навіть зараз.
Ответ дляtarveldy
не вкладається у голові? ну а мені це просто очевидно
Ну, з вами все зрозуміло. Вам важко повірити в очевидні речі, але різну маячню ви з легкістю сприймаєте на віру. Часто буває так, що ми конструюємо наші переконання таким чином, щоб підтримувати те, що ми хочемо, щоб було правдою.
Ответ дляMilesa
Если б за такое убивали, так у нас бы осталось пол страны
Ответ дляDonnafugata
ті тези що ви привели ))) Вакарчук пропорошенківський ’політик’ і повністю порошенківський співак, доречі саме Кузьма називав суми гонорарів які отримують топові музиканти за підримку політичної сили
А в Кузьми така біографія була, що вбивати не було необхідності - Кузьма продвигав україномовний контент, а це суперечило узурпації нашого шоубізнесу російським контентом
Це вже після смерті розкрутили його образ, повиривали цитати з контекстів і ліплять де бачать. За життя до нього відносились по-різному. От найшла статтю - йому копійки на сцену кидали, бо вважали продажним. - зробивши з Кузьми героя, влада повністю відвела від себе підозру, і не тільки у вбивстві
Ответ дляmamaМия
І я не вірю. Доля, випадок. Я не уявляю як це можливо, плюс в нього такий ренж, що треба було добряче порахувати швидкості. Якби він не гнав, то вижив би.
есть такие профессионалы, что сделают все так, как будто несчастный случай, без подозрений. Поэтому версия убийства имеет право на существование.
Ответ дляAHetfield
Дякую, але те саме я можу сказати про вас
Пояснюю: я по своєму складу анархістка, немає жодної політичної сили яка б мені була рідна чи повністю влаштовувала
Ответ дляtarveldy
Боже! Ну є ж очевидні речі - перевищення швидкості, жахлива траса (ті, хто нею їздив це добре згають), вище кидали схему траси з поворотом і реконструкцією. Нахіба ви тягнете ці дурниці?
Ответ дляОль_
Та ну, такая сказка. Это было ранее утро, трасса под Кривым рогом, ехали на большой скорости, потому что спешили. И я тогда читала, местные отписывались, что там действительно трасса опасная, много дтп было. А тут тебе в это ранее утро на той загородней трассе прям целое шоу было - и свидетели на автомобиле, и автомобиль, который оттеснял. Кто-то решил хайпонуть на смерти Кузьмы.
И чи не влиятельная личность он был, чтоб его убирать. Отличный музыкант, да. против власти был? Так у нас целые каналы и куча журналистов против пороха вещали и ничего - живы. Это Украина, детка, здесь можно быть против власти совершенно открыто.
Ту дорогу даже с натяжкой трассой назвать нельзя. Особенно в то время до ремонта. Так что да, не верю в подстроенное ДТП.
Ответ дляtarveldy
Мені також не подобається жодна політична сила, але ж я не звинувачую у вбивстві Кузьми пороха, чи ригів, чи Зеленського (кого тут ще притягнули?)
Ответ дляAHetfield
Та я не спорю, раді бога, ви маєте право на свою думку, а я на свою. Це не робить вас чи мене дурнішим або розумнішим, це ваше і моє суб´єктивне бачення ситуації, невже це треба пояснювати? Ні ви ні я не знайоми з делалями слідства, еспертизи , допити свідків і все таке , ми не бачили цю аварію на власні очі
ПС: мала товариша каскадера, який виконував неймовірні трюки, а загинув біля дому машина збила