На привозе• 31 марта 2023

Скоро тепло, а Я не можу одягнути речі які хочу

Скоро спека. А мені так хочеться якийсь топ -футболку , майку одягнути гарним кольором. А одягаю тільки чорне або біле.
є велике АЛЕ - я пітнію так, що наче мене водою облили. З гормонами все норм. В мене батько так пітнів. І я оце так - лодоні, стопи, пахви, спина. І іноді просто тече (вибачаюсь за такі подробиці) . Я миюсь влітку 2-3 раза. І все рівно ж та біда. В мене є гарні футболки, топи - але на них видно дуже мокрі пахви. Що можна зробити? Яким засобом можна користуватися, щоб хоча б пахви не пітніли? В кого ж така проблема, як ви справляєтесь? Мені 24.
Ласкове телятко• 31 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
А я вся мокра,і волосся на потилиці теж,лоб
Приходжу з вулиці і переодягаюсь повністю
Дома переодягаюсь по декілька разів
Запаху поту немає,просто мокра вся
Почалось після ковіду 2,5 роки назад((
И у меня волосы(( спина, со спины в трусы течет(((

Пасхальний тролік• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Зі спиною доречі не так гірше. Стопи і пахви. Потрібно подивитися що за прокладки) я бачила лайфхак, але там були справжні прокладки 😁
Поищите, точно есть.
Точу ляси• 31 марта 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Сочувствую вам
У меня еще шея,живот,декольте((
ФФФФристайла• 31 марта 2023
Пробовали вкладыши клеить от пота? Типа маленьких прокладок под руки. Можно, кстати, и обычные однодневки брать, только хорошие, чтобы клеились хорошо. Типа дискрит
автор На привозе • 31 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Сочувствую вам
У меня еще шея,живот,декольте((
Та і живіт в мене теж. Короче я вся мокра. Бедра тільки сухі. Просто пахви - видно. Мені дискомфортно, що всі бачать (іноді ще й запитують, шутять) .
Яичница с беконом• 31 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Мне одна знакомая вроде говорила, пользуется содой и это женщина не худая.
Так. Це дієво.
Хтось содою присипає, а хтось протирає проблемні місця розчином.
автор На привозе • 31 марта 2023
Ответ дляФФФФристайла
Вже вище написали стосовно таких штук. Таке не пробувала. Обовязково гляну і може замовлю. )

Мона Лиза• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Фото з інтернету. Я пітнію так, як чоловік в фіолетовій футболці 😱
Драй драй или дриклор легко справится с этим.
автор На привозе • 31 марта 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Так. Це дієво.
За соду не чула. Але памятаю до речі в аптеці мені рекомендували Формалін для стоп. Мені було 16. І я купила його🤦‍♀️🤦‍♀️ яких мені чортів давали всі як дізналися що я ним користувалася. Я стопи ним протирала... 🤦‍♀️
Гопница-Советчица• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
В Еве есть
Лидия Ф.• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Формідрон від потіючих ніг,а не формалін допомагає,це вже давно всім знайома рідина
автор На привозе • 31 марта 2023
Ответ дляЛидия Ф.
Але мені дали Формалін

Ой формідрон. Вибачаюсь.
Carin• 31 марта 2023
Спец дез-ты для офиц. мероприятий, прокладки, легкая одежда
И научитесь к этому относиться спокойно, потому что чем больше Вы нервничаете и напрягаетесь - тем больше потеете и еще и привлекаете доп. внимание.

Это жизнь, и ничего страшного и неестественного в этом нет. При условии, что эндокринолог с Вами знаком и замечаний не имеет по своему профилю.
Ковбой Хагис• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Таке ні🤔 і не чула. Я купували різні засоби інші від поту, запаху але таке не бачила. Дякую . Почитаю про цей засіб.
ооо, приветствую в клубе, после пробы не слезете, я люблю дриклор, драй драй не пробовала, он сильнее считается
Бандитка Сью• 31 марта 2023
Может пригодится кому - то, мне помог!!
Замріяна• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Так як я пітнію, хоч зеленкою все помазати, їх видно буде. Пам ятаю так вийшло що в гості я наділа на вечір топ сірий. І залишилися на ніч. А потім на обід вийшли в ліс, а в мене таке було. То жах. Надягнула кофтину. Ходила наче я ’приморожена’
Вам треба щось вільне вдягати, не облягаюче.
Я теж влітку пітнію, легесенька тканина та вільні фасони- моє все. І принт, а не однотон.
Замріяна• 31 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
Футболки и топы выбирайте с широкими подмышками, вырезами под руками. И никакого хлопка.Есть синтетика, на которой мало видны влажные пятна. Да, дешевые кофточки, да ненатуральные, но зато следов нет.
До речі, так, шифонові блузочки, сукні- продуваються гарно, вільного фасону.
Ще трикотаж- масло, він тонкий та легкий.
Я б такое не носила, но продаю• 31 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
Такий.
Дуже дієвий.
На ніч, після душу,на 7-10 днів вистачає.
Ні краплі,ні запаху, нічого
Такий є і кульковий, як на мене, зручніше: не треба вдихати ті дрібні часточки і ще й ’розвіюєтбся’ зайве
Баррикадница• 31 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Їх там багато різних,і для ніг,і кулькові.
Мені по одному пшику достатньо було,сохне швидко.
От з вдихати це точно, краще не треба.

Астановитесь• 31 марта 2023
И у меня так же, после родов такое началось и уже 10 лет как. Запаха нет, а летом все мокрое, не летом - при малейшем нервном напряжении тоже

Выбираю темное и еще при примерке беру бутылочку с водой, и буквально каплю капаю на ткань, посмотреть насколько видно будет. Там где сильно видно - не беру
ЕлькиПальки• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
За ці уколи я цікавилася. Але мені пояснили, що якщо наприклад пахви не будуть пітніти після уколу, то десь буде ще більше потіти. Не знаю чи це правда. Я це запитувала в ендокринолога
Так, правда, як і після Драй Драй
Меня много• 31 марта 2023
Обережно з Драй-драй, у мене після нього мастопатія почалась
автор На привозе • 31 марта 2023
Ответ дляАстановитесь

Я навіть не думала що можна так вибрати одяг. А то іноді наче так подобається, і думаєш : та нічого видно не буду.
А воно ще й як видно. Ваш спосіб з каплею води мені подобається)
Перша леді колгоспу• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
О... понимаю, у меня на работе форма футболка была серого цвета и качество гг.. так приходилось носить сверху кофту, просто чтоб скрыть следы((
Перша леді колгоспу• 31 марта 2023
Ответ дляАстановитесь

Думала я только мочу вещи и смотрю в зеркало
Астановитесь• 31 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну а что делать, выкручиваемся как можем
Педиатор_я• 31 марта 2023
Раз така ситуація,то робіть ботокс.