На привозе• 31 марта 2023
Скоро тепло, а Я не можу одягнути речі які хочу
Скоро спека. А мені так хочеться якийсь топ -футболку , майку одягнути гарним кольором. А одягаю тільки чорне або біле.
є велике АЛЕ - я пітнію так, що наче мене водою облили. З гормонами все норм. В мене батько так пітнів. І я оце так - лодоні, стопи, пахви, спина. І іноді просто тече (вибачаюсь за такі подробиці) . Я миюсь влітку 2-3 раза. І все рівно ж та біда. В мене є гарні футболки, топи - але на них видно дуже мокрі пахви. Що можна зробити? Яким засобом можна користуватися, щоб хоча б пахви не пітніли? В кого ж така проблема, як ви справляєтесь? Мені 24.
Ласкове телятко• 31 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
А я вся мокра,і волосся на потилиці теж,лоб
Приходжу з вулиці і переодягаюсь повністю
Дома переодягаюсь по декілька разів
Запаху поту немає,просто мокра вся
Почалось після ковіду 2,5 роки назад((
Дома переодягаюсь по декілька разів
Запаху поту немає,просто мокра вся
Почалось після ковіду 2,5 роки назад((
И у меня волосы(( спина, со спины в трусы течет(((
Пасхальний тролік• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Зі спиною доречі не так гірше. Стопи і пахви. Потрібно подивитися що за прокладки) я бачила лайфхак, але там були справжні прокладки 😁
Поищите, точно есть.
Точу ляси• 31 марта 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Сочувствую вам
У меня еще шея,живот,декольте((
ФФФФристайла• 31 марта 2023
Пробовали вкладыши клеить от пота? Типа маленьких прокладок под руки. Можно, кстати, и обычные однодневки брать, только хорошие, чтобы клеились хорошо. Типа дискрит
На привозе
• 31 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Сочувствую вам
У меня еще шея,живот,декольте((
Та і живіт в мене теж. Короче я вся мокра. Бедра тільки сухі. Просто пахви - видно. Мені дискомфортно, що всі бачать (іноді ще й запитують, шутять) .
Яичница с беконом• 31 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Мне одна знакомая вроде говорила, пользуется содой и это женщина не худая.
Так. Це дієво.
Хтось содою присипає, а хтось протирає проблемні місця розчином.
На привозе
• 31 марта 2023
Ответ дляФФФФристайла
Вже вище написали стосовно таких штук. Таке не пробувала. Обовязково гляну і може замовлю. )
Мона Лиза• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Фото з інтернету. Я пітнію так, як чоловік в фіолетовій футболці 😱
Драй драй или дриклор легко справится с этим.
На привозе
• 31 марта 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Так. Це дієво.
За соду не чула. Але памятаю до речі в аптеці мені рекомендували Формалін для стоп. Мені було 16. І я купила його🤦♀️🤦♀️ яких мені чортів давали всі як дізналися що я ним користувалася. Я стопи ним протирала... 🤦♀️
Гопница-Советчица• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
В Еве есть
Ответ дляНа привозе
Формідрон від потіючих ніг,а не формалін допомагає,це вже давно всім знайома рідина
На привозе
• 31 марта 2023
Ответ дляЛидия Ф.
Але мені дали Формалін
Ой формідрон. Вибачаюсь.
Спец дез-ты для офиц. мероприятий, прокладки, легкая одежда
И научитесь к этому относиться спокойно, потому что чем больше Вы нервничаете и напрягаетесь - тем больше потеете и еще и привлекаете доп. внимание.
Это жизнь, и ничего страшного и неестественного в этом нет. При условии, что эндокринолог с Вами знаком и замечаний не имеет по своему профилю.
Ковбой Хагис• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Таке ні🤔 і не чула. Я купували різні засоби інші від поту, запаху але таке не бачила. Дякую . Почитаю про цей засіб.
ооо, приветствую в клубе, после пробы не слезете, я люблю дриклор, драй драй не пробовала, он сильнее считается
Замріяна• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Так як я пітнію, хоч зеленкою все помазати, їх видно буде. Пам ятаю так вийшло що в гості я наділа на вечір топ сірий. І залишилися на ніч. А потім на обід вийшли в ліс, а в мене таке було. То жах. Надягнула кофтину. Ходила наче я ’приморожена’
Вам треба щось вільне вдягати, не облягаюче.
Я теж влітку пітнію, легесенька тканина та вільні фасони- моє все. І принт, а не однотон.
Замріяна• 31 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
Футболки и топы выбирайте с широкими подмышками, вырезами под руками. И никакого хлопка.Есть синтетика, на которой мало видны влажные пятна. Да, дешевые кофточки, да ненатуральные, но зато следов нет.
До речі, так, шифонові блузочки, сукні- продуваються гарно, вільного фасону.
Ще трикотаж- масло, він тонкий та легкий.
Я б такое не носила, но продаю• 31 марта 2023
Ответ дляБаррикадница
Такий.
Дуже дієвий.
На ніч, після душу,на 7-10 днів вистачає.
Ні краплі,ні запаху, нічого
Дуже дієвий.
Ні краплі,ні запаху, нічого
Такий є і кульковий, як на мене, зручніше: не треба вдихати ті дрібні часточки і ще й ’розвіюєтбся’ зайве
Баррикадница• 31 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Їх там багато різних,і для ніг,і кулькові.
Мені по одному пшику достатньо було,сохне швидко.
От з вдихати це точно, краще не треба.
Астановитесь• 31 марта 2023
И у меня так же, после родов такое началось и уже 10 лет как. Запаха нет, а летом все мокрое, не летом - при малейшем нервном напряжении тоже
Выбираю темное и еще при примерке беру бутылочку с водой, и буквально каплю капаю на ткань, посмотреть насколько видно будет. Там где сильно видно - не беру
ЕлькиПальки• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
За ці уколи я цікавилася. Але мені пояснили, що якщо наприклад пахви не будуть пітніти після уколу, то десь буде ще більше потіти. Не знаю чи це правда. Я це запитувала в ендокринолога
Так, правда, як і після Драй Драй
На привозе
• 31 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Я навіть не думала що можна так вибрати одяг. А то іноді наче так подобається, і думаєш : та нічого видно не буду.
А воно ще й як видно. Ваш спосіб з каплею води мені подобається)
Перша леді колгоспу• 31 марта 2023
Ответ дляНа привозе
О... понимаю, у меня на работе форма футболка была серого цвета и качество гг.. так приходилось носить сверху кофту, просто чтоб скрыть следы((
Перша леді колгоспу• 31 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Думала я только мочу вещи и смотрю в зеркало
Астановитесь• 31 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну а что делать, выкручиваемся как можем