У Києві розгорівся скандал довкола демонтажу під гаслом "декомунізації". На Печерську зняли й порізали літак радянського зразка, а Музей авіації заявляє, що він мав історичну цінність.
Про демонтаж літака МіГ-17, що знаходився на подвір’ї столичної школи №5 на вулиці Садово-Ботанічній, днями повідомила депутатка Київради Алла Шлапак.
"Нарешті! Територія 5-ї школи остаточно декомунізована! Літак, який дратував усіх і кожного, відправлено за руським кораблем!" – написала вона у своєму Facebook. Наразі цей допис депутатка видалила.
Багато українців позитивно сприйняли новину про демонтаж МіГ-17, однак були й такі, що висловили незгоду. Дехто з них зауважив, що літак можна було передати до Державного музею авіації імені Антонова.
Депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова в коментарях також підтримала цю думку. Однак Шлапак відповіла їй, що "музей відмовився його забирати".
Результат:
вже голосів:
25 (58.14%)
Неправильно;
13 (30.23%)
Правильно зробили;
5 (11.63%)
Свій варіант.
ДевочкаКрасавица• 31 марта 2023
Как по мне, это неправильно. Это история наша и никуда от этого не деться
SlawaUkraine• 31 марта 2023
просто заработали немного денег на металоломе вот и весь смысл этой акции
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Нє, зараз пішли працювать порохоботи, матрьошки активнічають, через тиждень ракетний буде
Они сейчас церковь защищают, новое задание дали.
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Я вообще не люблю поднятие темы деления по цветам .порохо, зе.
Но вижу, у людей есть ресурсы уже собачится.
Я тоже не люблю, но заметила, что пользователи, которые были типа порохоботы несколько месяцев назад, стали зрадоботами или продвигают откровенно рашистские нарративы. Одна ботоферма?
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Так обісрались попи, шо там захищать? Пашу мерседеса і інших охфіцерів фсб
Ну по темам посмотрите. Защищают, аж клавиатуры дымятся. Значит, задание такое. Пишут те, кто никогда про религию до этого не писал.
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляdibrov
Скоріше за все на цьому літаку служив якійсь Петро з Полтавщіни.
До чого тут декомунізація, не розумію.
Взагалі це була ’фішка’, такій арт об*єкт на теріторії школи!
До чого тут декомунізація, не розумію.
Не удивлюсь, если директор дал добро за часть денег с металлолома.
Ответ дляOlya Rybka
Такая тонкая грань у критики власти.
Ее надо критиковать, не диктатура и свобода слова, но и надо не работать на врага, грубо говоря.
Тонкая стежка вариантов
Olya Rybka• 31 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Так вроде же ее сносить не собираются или тоже хотят?
Не собираются, но ведь там теперь будут расскооольники!
a.ostroverh• 31 марта 2023
Ну ок, не нравится он им там, имеют право убрать
Да, демонтаж стоит денег
Но блин, предложите Музею! Ребята в жизни не откажутся!!!
Там больше геморроя с транспортировкой его, чем с остальным
И я склонна верить, что его им и не предлагали
А вот распилить металлолом вполне могли
Да, демонтаж стоит денег
А вот распилить металлолом вполне могли
Ответ дляOlya Rybka
Чекаємо ракетний, он бісяться по повній, аж дим з вух, і здається мені десь ховаються вже патріоти, бо русня сусідній темі на гівно сходить